Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2016

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

abi tamam hani 10 maç üst üste aynı taktikle oynayınca rakiplerin taktiği çözmesi falan anlarım bunlar mantıklı şeyler. ama 3 maç oynayıp üçünüde 3-4 farkla yenip sonraki maçta sonuncudan sanki o 4 maçtır oyunu domine eden ana ağlatan karşı takipe top yaptırmayan takım gitmiş yerine u-11 ilkokul çocukları gelmişcesine bir top oynama sistemi var. kornerden gol diye bişey zaten hala yok.

çok ilginç olaylar oluyo serhat
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne biçim oyun?

Watford ile kariyere başlayayım dedim. Transfer nerdeyse yapmadım. Kadroda 2 iyi bek var. Kalede Gomes var... 2 Amc bir dc aldım geçtim. Nasıl olsa ilk oyun. Kıçımdan taktik yaratıp kafama göre takılayım dedim.

10. hafta sonunda 3.yüm. Arsenal ve City'i kovalıyorum. Forvet Ighalo 10 maçtır 1'er 1'er gol atıyor. Sağ bek ve sol beklerimin toplamda 3 gol 15 asistlik performansları var. WTF lan? EZ mode oyun yapmışlar. Üşenmedim kaydettim.

https://youtu.be/Y6KxFrQsEO4

Böyle gol mü olur lan? Carlos'la Cafu birlikte böyle gol atmadılar :D

Bi de ağlıyonuz son dakikada gol yiyoz biz diye... Bir tek transferde büyük takımlar aşırı agresif gibiler gibime geldi. Gerçekçi eyvallah da. Kenarda köşede 1 tane topçu bırakmadılar :)
Sosyal ağlarda paylaş

WTFord ile ilk sezon bittiğinde as sağ bek ve as sol bekimin toplamda 6 gol 34 asistlik performansına diyecek söz bulamıyorum. (Yedeklere bakmadım gerçi. 3-5 asist de onlarda varsa 41 kere maaşallah denilebilir) Ha bu adamlar hiç bir şekilde duran top kullanmıyorlar. Onu da belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

abi beklerin hit early crosses'i açık oldu mu öyle oluyor.Oyunda bug diyemesem de bir yanlışlık var o kısımda.Önümüzdeki patchte düzeltilmesini umuyorum.

Beklerin anormal asist yapmasından dolayı 4-3-3 (3 striker) formasyonu çok başarılı oluyor.

Hmm. Bilmiyodum onu. Beklerim tek forvet oynarken 34 asist yaptıysalar, 3 forvet oynarken 102 asist yaparlar yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...