Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2016

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

bişey sorucam bu eski oyunlarda türkçe paketi falan yükleyince cok aptal oluyordu baya başarısızdı ceviri, en son 13mü 14 mü ne oynamıstım ingilizce oynamıstım.

bunun türkçesi nasıl ? yoksa ingilizce devam mı

türkçesini hazırlayan ekip içinde 13 yıllık arkadaşım var. baya emek harcadılar, bence dene -ki ben normalde türkçe yama olayını tasvip etmeyen bir insanım-
Sosyal ağlarda paylaş

töre sorununu da çözdüm. bayern 13m euro verdi satmadım, direk konusmak istedi töre neden satmıyorsun diye.

-kararımı verdim satmıcam sana ihtiyacımız var dedim.
-iyi oyuncular iyi liglerde oynamak ister dedi, CL garantisi veriyormusun dedi
-evet hem de bu sene sonunda dedim.
-ok bro ama CL'ye gidemezsek ben de giderim dedi sdaf morali yükselerek atlattık bu olayı tekrar teklif gelmez umarım
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

scorch said:

ya şu klüp logolarını nasıl ayarlayacağız?

fm 2014-15 ve 16 hiç birinde olmuyor?

http://s24.postimg.org/ebs2qnn3p/Screenshot_2015_11_15_09_20_15.png

böyle çıkıyor klüpler hep. steam atölyesini indirdim olmadı. custom indirdim. yine olmadı. olmuyor yani logolu oynayabilen biri bi izah edebilirmi? resmen oyundan soğuyorum çiçek logolu takım görünce.

preferences'de cache sil varmış. düzeldi simdi.

ben sunu yaptım olmadı.

pack indirdikten sonra mı clear cache yapıyoruz ?
öyle ise hangi packi öneriyorsunuz

settings'ten bir ayar yapiyordun 34234 senedir olan gelenek değişmediyse.

Bir de 3425323 senedir değişmediyse (tahmin ediyorum bu sezonda degismemistir) almanya ve japonya milli takımları kapalı lisans sorunu yüzünden fake oyuncular oynuyor. Bunları açmak için cache silmeniz lazım ama şuan mevcut oyunlarınızda aktif olmaz.

Sildikten sonra new game derseniz takımlar açılır.

Simdi baktım tabii degismemis:http://steamcommunity.com/app/378120/discussions/0/490125737463281865/
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

türkçeye nasıl alışıyorsunuz ya, hızlılık çeviklik bitiricilik diye okuyunca özellikleri, o havayı tamamen bozuyor. parçalara ayırabilinse çeviri, sadece haberler için gibi olsa fena olmaz mesela.

ben merak edip açtım tr çevirisini.
Başkanla olan toplantı da adama pişmiş asa su katmayalim dedim

sonra ingilizceye aldim sdfsd
yıllardır var bizim cevirmenlerde kendinden salak sacma yorum ekleme olayı dizide filmde de aynı şey
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

masticore cache i nasıl silicez ya, sadece o yetiyo mu sanki bir notepad dosyasının içine birşeyler yazmamız da gerekiyodu

Sevgili ramses2 , verdiğim link'te anlatmış.
http://sortitoutsi.net/downloads/view/18949/fm2016-real-names-and-german-national-team-fix-file-v10-for-fm16-13112015

Bir de video var link'te ona bakabilirsin ayrıca fm2013 yazması kafanı karıştırmasın.Senelerdir aynı rutin yapılıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=rBPUdZU-Gfo&hd=1
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynamak için gerekenler ;

- unemployed başlamak
- mümkünse alt liglerden başlamak, zaten unemployed adama yüksek bir teklife gelmiyor
- interneti oyuncu ve staff database i gibi kullanmamak

00/01 de ingiltere alt liglerinde torquay ı alıp, premier lige kadar çıktığım oyunun zevkini hala hiçbir kariyerden alamadım. hey gidi lous saha. anelka.
Sosyal ağlarda paylaş

o dönem hammarby deydi. yabancı sınırlamasına ilaç gibi geliyordu adam. patır patır gol atıyordu kanatta olmasına rağmen

1996–1998 Assyriska 34 (10)
1999–2003 Hammarby 127 (38)
2003–2005 Iraklis 24 (4)
2005–2007 Twente 66 (23)
2007–2010 Ajax 35 (6)
2010–2012 Racing Santander 39 (6)
2012– Hammarby 80 (32)

tuncay ın sakarya altyapısından alındığı günler. taribo west in free agent, alpay ın 8 milyona satılabildiği dönemler. ( sakız hariç )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...