Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yara ile havuza girmek

fenn

Öne çıkan mesajlar

enfeksiyon işi bu hiç belli olmaz. mikrobuna, bakterisine denk gelirsin kolunu bile kesebilirler; ama bu risk her an her yerde var zaten.

o yüzden kan yoluyla başkalarına bulaştırma ihtimalin olan hastalıkları düşünüp neşe içinde gönül rahatlığıyla yüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Bu kotu espiriyi ben yapacaktim , usenmistim

Ben de baya gittim geldim de müşteri lokasyonunda %20 istek ve tempo ile çalışıyorum, daha iyisini mi bulucam vakit geçirmek için dedim. (O kızın adı da kitapta Asha zaten, dizi plebleri Osha ile karıştırmasın diye değiştirmişler.)

Bu arada ilk mesajı bile okumadım ama başlıktan yorum: temiz denize belki girilebilir tuz/mineral falan diye ama havuza girilmez. Temizlik derecesini bilmiyorsun, temizse bile kimyasallar var, millet işer tükürür sümkürür. Manyak mısın.
Sosyal ağlarda paylaş

lan benim bütün çocukluğum havuzda geçti. çocukken her yerimiz her an yara bera içinde olurdu. yıllarca girdik çıktık bir bok olmadı. klor seviyesi önemli de iyi bir yerde kötü olması baya olasılık dışı bence. sadece o sabit sulara girme. bu ayak yıkamak için falan böyle küçük alanlar vardır ya içi su dolu. onlar mantar yuvası mesela asdasdsd. koltuk altını oraya sokman zor olacaktır ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...