Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Ben de daha tam karar veremedim ya.. Paladin'e herkes sallıyor ama sanki paketin kralı olacakmış gibi de hissediyorum bi yandan :D. Şu binek talentı ile mobilityde çözüldü gibi..

Yok ole bisi, o binegi baseline vermemeleri sivama fasli idi asil. Paladinin cogu talent o kadar kotu ve secenekler o kadar sigki ilk major patche kadar dead class direk.

Prota overwatchdan reinhard shieldi vermisler misal, 5dk cd ile positional requirement ile %20 damage dusuyor raidden. Bunun benzeri eskiden vardi paladinde ve basip geciodun posistion filan ugrasmadan, ha neden anlattim? Bu skill channel ve tanklarken kullanamiyorsun -_-

Ayni tierdeki diger talent consecrationa slow ekleyor ve verdigi heal komik, digeride moba vuran herkesi 4k healliyor kimlegionda milyonlarla olculen hp leri var playerlarin

Embesiller resolve kalkmadan yapmis ve birakmis
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz bir paladin haterlığı var şu an Laurelin'de o nedenle açmamak lazım sanırım, açarsak serverda bulup küfür edecekmiş gibi hissediyorum :D. Sanırım mage ile warrior arasında kaldım, hayırlısı artık, warriorun tank opsiyonu da güzel olabilir leveling ve guild bulmada..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...