Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

kujo123 said:

o degılde nerde bu trall ya ortalarda yok oldumu ne

geroşu keserken elementleri kişisel hırsları doğrultusunda kullandığı için elementler sırtını döndü reyise. o da doomhammer'ı dahi bırakıp bana tekrar doğru yolu gösterin diyerek kendini yollara vurdu sdf.

trall

ahhaha elementlerın oyle bı hakkımı varmıs adam earhwarden klasık bı saman degılkı neltarionun yerine gecti elementlere ne oluo ak:D

Sosyal ağlarda paylaş

troll druid'den sıkıldım.

blood elf mage'im vardı tekrar kasasım yok. blood elf'e en iyi ne gider mage hariç?

tauren warrior ama warrior oynayasım yok. hunter akar mı?

undead içinde rogue ve mage dışında gideri yok karakterin sanırım. gerçi her bok gidiyor undead'e de sdfsad

cata döneminden beri horde kasmadım hiç. en son wod'un boostunu kullanıp orc warrior çaktım bir tane de TN'de değil o da diye kasacağım.

çok kararsızım bu kasma konularında. 4 gün sonra zaten DH kasacağım da bi tane de arada şimdi zaman geçsin diye çakayım diyorum.

Horde da son durumlar nedir lel
Sosyal ağlarda paylaş

Açmıyorum o zaman :(

Kuzenim BC'den beri aynı karakter ile Shadow Priest oynuyor. Acaba bende mi kassam. Ne kadar patch çıkarsa çıksın adamın dps'i de getirisi de götürüsü de sabit ya dsfsfsda

Hiç Priest de oynamadım şimdiye kadar.

Pala, Priest, Druid bulaşmamıştım hiç. Druid'i de az oynadım ısınamadım. Monk ile alıştım diyedir 2 patchtir.

Priest deneyeyim bari, gerekirse healer'a da çeviririm.
Sosyal ağlarda paylaş

He biliyorum da Shadow Priest hep ilk beşte oluyor ya genelde, ben çok kasmayı vs. sevmeyen adamım şu oyunu vanilla'dan beri oynarım aralıklarla totalde max level yaptığım karakter sayısı 4 falan sadfsdf

En son işte Monk sevdim 2 patchtir idare ediyordu paşa paşa windwalker, shadowda aynısını yapsın bana yeter şimdilik :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dengesizlik hala var, (bkz sub rogue, affli lock) ama gear etkisinin damage output'a etkisini çok düşürdüler. o yüzden skill>gear artık. pvp talentları, stat kaldırmalar falan bence son 3 exptir en iyi pvpyi göreceğiz. hele bi de düzgün balance gelirse, gelmiş geçmiş en iyi pvpyi görebiliriz. instanced pvp tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

4 gün sonra zaten DH kasacağım da bi tane de arada şimdi zaman geçsin diye çakayım diyorum.

Horde da son durumlar nedir lel

Dogru karar hic bozma ;)

Pve konusunda horde basarili. Pvp gg ne yazik ki. Hala keyifli ama su aptal human racial yuzunden cok pvpci faction degistirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Weapon yerine weaponların ilvlını arttıran relicler var pek değişen bişey yok. Silahlara talent verir gibi puan veriyorsun ama base damageları bu reliclerin kaç ilvl verdiğine bağlı.

Şurdan kurcalayın işte http://www.wowhead.com/artifact-calc

Bide bu xpacte yeni mi bilmiyorum ama çoğu classın abilityleri ap üzerinden sanki, weapon damage scaling pek kalmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...