Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

emre3877 said:

draneor başından ders çıkarmışlardır abi o sıra işi için. o kadar salaklık yapmazlar genişletirler serverları sanırım.

her expansion aynı olay, çaresi de yok. tbc den beri durum bu.

ben telefona teamviewer kurup gündüzden login oluyodum, saat başı kontrol ediyodum oyunda mıyım diye. akşam eve gidince en az 2.5 saat sıra bekliyoduk çünkü. sora raid falan hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

dk 95 falan oldu, 100 de content yapmayacağım için değişiklik olsun diye yine enhancement shaman a döndüm. 70-75 oynadım. rotasyonu dk'nın yanında inanılmaz bayık kalıyor ya. bir layer eksik direkt kıyaslasma yapmak için. rune power / runic power ayarlama işi shamanda direkt yok. shaman dümdüz doldur boşalt yapıyor. dk bir kaptan diğerine boşaltıyor ve rotasyon hep akıcı kalıyor. shamanda akıcılığın sağlanması için proc olması gerekiyor çünkü CD var main damage dealer abilityde. talent ile falan yumuşatıyorsun ama yine de. dk'nın hem single target ı daha keyifli hem aoe si.

dk ilk başlarda kolay geliyor, neye bassan işe yarıyor zaten. ondan sonra rotasyonu anlamaya başlayıp oturtmaya başladığında dişe gelmeye başlıyor. X oynama ile Y oynama arasındaki deeps farkını ciddi anlamda görmeye başlıyorsun.

melee seviyorsanız oynayın, keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Warlock ı 100 ledim az önce

hangi spec üzerine odaklansam emin olamadım, hepsini denedim levellarken, en çok affliction bana uygun geldi şimdilik ama emin olamıyorum biraz video izleyeyim.

Bu arada şu an Garrison a bir yatırım yapmanın amacı var mı Legion'da garrison herhangi bir avantaj sağlayacak mı?

Örneğin 12K param var questingden ki ben kolay kolay para kasamıyorum. 5K Garrisonı tier 3 update etme parası. Etmmesem ne olur 5K nın hesabını yapmaca bu ama yine de.

Bir de ben WOD u oynarken tanaan jungle daha açılmamıştı. Oraya nasıl giriyoruz şu an 100 olunca?
Sosyal ağlarda paylaş

tanaan için level 3 garrison lazım
hiç gerek yok şu an koy götüne bence. hani eskiden harcadığın parayı kat kat geri alıyodun treasure missionlarla ama artık onlar da yok, kesinlikle değmez harcayacağın paraya. zaten 10 ağustos'ta demon hunter release olucak ve invasionlar başlicak
Sosyal ağlarda paylaş

garrison level 3 yapmadan quest alacağı bölge açılmıyor ama gidip rare kesebilir veya farm yapabilir.

@darkrider

ben inscription, bs, jc upgrade eşyaları satarak kasıyorum. sadece garrisondan gelen matlar ile ama uzun süre birikmişti şimdi neredeyse 1 yıldır biriktirdiğim meslek malzemeleri bitti. 3 haftada işte bu biriken ıvır zıvırı item upgrade tokeni yaparak 450-500k civarı kastım.
Sosyal ağlarda paylaş

darkrider 100 lvl 4 5 karakterin olunca cata + wotlk raidlerini her hafta temizlersen + çıkan epic ve yeşilleri direk vendorlamadan AH bakarsan gayet güzel para geliyor. birde tüm karakterlere tailoring profu garrisonlara tailoring yapınca bir sürü hexweave bag oluyor. 1k çantalar benim serverda hala.

server hop öldükten sonra bu yöntemle devam ediyorum ben yoksa deepholm da kasıyordum 1 saatte 6-7k lik malzeme geliyordu ne güzel. 3 günde 80k yapmıştım ama yalan oldu artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Valthon said:

Mortis, tanaan dailyleri için seni sandstone Drake ile ucuralim :D

ya şunun cevabını versenize bana

pathfinder achievementı dışında flying mount alma yöntemi yok mu para ile train edip?

pathfinder tüm 90+ karakterlere flying mount veriyor , öbür türlü teker teker karaktere alabiliyorsun diye düşünmüştüm de yok mu böle bişey?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...