Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Bende bi hazine achievement kaldi. Hala yapmadim flying draenor. Bi ara usenmessem yapicam da. Kim aricak heryeri gezicek hazine bulucak falan.

Yapsinlar iste eskisi gibi vendordan train seklinde. Milleti oyunda tutucaz diye napicaklarini sasirdilar iyice.

Legendary itemler icin attirdiklari taklalar yetmiyo sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha söyleyecektim unuttum. 93 - 100 arasını tek elixir of the rapid mind ile kasmak da mümkün.

Dün Gorgrond'u bitirdiğimde 10dk'ye yakın süresi vardı potion'ın ve 97.5 lvl'dım. Eğer gidip Spire of Arak'a HS almış ve bonus objective'leri yapmış olsaydım yetecekti tek elixir. 7dk civarı sürüyor çünkü Spire of Arak.

Gerçi BO'lar'da level req. falan var mı bilmiyorum da, yoksa yanınızda bir arkadaşınızla totalde 2 saat sürmez 90 - 100.
Sosyal ağlarda paylaş

E sonuçta yine kasacaksın x class'ı oynamak istediğinde? O elixir'ler de daha pahalı olacak muhtemelen. Geçen sene 2-3k olan elixir şu an 6-7k'dan gidiyor, çünkü millet garrison daily'lerini yapmayı bıraktıkça arzı düşüyor, daha da düşecek.

Edit: Ha tın tın kasarım, quest yaparım dersen o ayrı ama benim ne vaktim ne de iştahım var saatlerce level kasmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

aramızda bütün classları kasmamış olanlar varsa 12 yıl sonra lütfen moderasyon uyumasın. kimlerle forumluyoruz ya.

her ırktan, her classtan bir tane olması gerekirdi şimdiye kadar. pfft.

neyse şaka bir yana, ben 55 den 80 e geldim dwarf DK ile. hem specten hem de karakterin tipinden baya memnunum ya. istediğim gibi oldu bu sefer.

token aldım blizz'den bir tane, 84K a mı ne gitti. onunla da hızlı uçma, heirloom ot bok işlerini hallettim.

78'den cata bölgelerine gidemiyor muyduk? questler gri, gateler pasif.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

aramızda bütün classları kasmamış olanlar varsa 12 yıl sonra lütfen moderasyon uyumasın. kimlerle forumluyoruz ya.

her ırktan, her classtan bir tane olması gerekirdi şimdiye kadar. pfft.

neyse şaka bir yana, ben 55 den 80 e geldim dwarf DK ile. hem specten hem de karakterin tipinden baya memnunum ya. istediğim gibi oldu bu sefer.

token aldım blizz'den bir tane, 84K a mı ne gitti. onunla da hızlı uçma, heirloom ot bok işlerini hallettim.

78'den cata bölgelerine gidemiyor muyduk? questler gri, gateler pasif.

Benim de acayip ağzım kokuyor fakirlikten ya. Hierloomsuz kasıyorum şuan.

Gerçi repair parası için main karakterimden epic satmışlığım var sdfs. Gene iyi günlerim bunlar.

Şu token filan gidiyorsa, ben de mi yapsam diyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

her dungeon ı bir kere yapıyorum questleri için, ondan sonra dışarıda daha hızlı kasılıyor. dungeonların exp i nerflemişler büyük ihtimal. moblar dışarıda öldürdüğün moblar kadar exp veriyor aşağı yukarı. ben dışarıda 5 kat hızlı kesiyorum, zaten moba bir kere vuruyorsun, toplu çekip hepsini öldürmen 3 sn sürüyor. dungeon sonunda verdiği 40-50k da 3-4 queste denk geliyor işte. daha hızlı dışarıda kasmak eğer quest exp i yoksa toplu bir şekilde.

öyle olmasa da zaten olayı grindfest e çevirmek istemiyorum. dünyayı en güzel noktalarından bir daha gezmiş oldum. vanilla, tbc, wotlk diye yardırmak güzel. paguelandsden, dark portala, oradan icecrown a falan. adamlar wotlk de ne güzel çalışmışlar ya. content falan çok farklıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

satılmaz derken? ah e koyuyorsun, normal auction gibi gitmiyor. sen veriyorsun, o sana diyor ki bu fiyata yaklaşık 12-24 saatte satarım. 10 saat sonra falan paran maile geliyor. satılmama gibi bir olay yok. gerçekten alınıyor mu o bile muamma. blizz sanal bir şekilde eur to gold satıyor olabilir alıcı olmadan. sonuçta senin amacına hizmet ediyor ama yeni serverda başlarken gold istiyorsan
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ha söyleyecektim unuttum. 93 - 100 arasını tek elixir of the rapid mind ile kasmak da mümkün.

Dün Gorgrond'u bitirdiğimde 10dk'ye yakın süresi vardı potion'ın ve 97.5 lvl'dım. Eğer gidip Spire of Arak'a HS almış ve bonus objective'leri yapmış olsaydım yetecekti tek elixir. 7dk civarı sürüyor çünkü Spire of Arak.

Gerçi BO'lar'da level req. falan var mı bilmiyorum da, yoksa yanınızda bir arkadaşınızla totalde 2 saat sürmez 90 - 100.

Use: Increases experience gain by 300% for 15 min. Does not work for players above level 99. (10 Min Cooldown)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün shaman açtım 5 saatte 40 oldum. Akşam da 1.5 saat kadar oturdum 53 şu an. Blackrock'a gelince guzel bir grupla 3 dungeonda 1 lvl alıyosun. Geçende de paladin levelliyodum tank olarak. Her 3 dungeonda 1 lvl geliyor. Sıra da beklemiyosun. totalde 100quest achisini bile almadı paladin daha :D. Shaman'da da bi dungeonda 2 3 lvl gelince zone kayboluyor, görevler lowa düşüyor. Gidip yeni görev mekanından alayım derken yolda 2 3 kere dungeona girince o alan da lowa düşünce orgrimmarda oturup dungeon bekliyorum sadece. Tank Healer için queste gerek yok. Patchten sonra dps için de kalmamış, herkes harıl harıl alt kasıyor sanırım, max 2 dakika bekledim dün enchancement shamanla dungeon sırasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...