Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

hc odyn bence ondan bu kadar blokaj yarattı. raid setup çok etkiliyor. eğer setup uyuyorsa (ranged dps taşıyorsa) hiç takılmıyorsun. eğer melee taşıyorsa direkt sıçıyorsun çünkü movement absürd fazla var. shielde gir, rune'a koş, mini-boss'a dön, toptan kaç derken 350-400 dpsler oluyor 270 hehe.

Biz daha mythic nythendra kesmeden hc odyn daldik "once hc ler bitcek" kafasi ile ama imkansiz bizim guildun kesebilmesi su asamada :(

Bide evet melee yi bu duruma iten blizzardin abv, tov hani sivama asamasi oldu. Helya ayri delirtiyor, odyn ayri delirtiyor. Cd lari acmisim guzel guzel dps yapiyorum ki her 2 dakikada 30sn lik bi dps pencerem var kut diye bisi oluyor odanin diger ucuna yallah. DH ler parlasin diye birde paladininde butun mobilitenin icine ettiler ustune odyn gibi melee oyniyorsan oyunu birak bossu koydular :(

Su toplarin damage i arttirsinlar, hizini arttirsinlar ama stunlamasin bari ya, qq direk
Sosyal ağlarda paylaş

Amma drama dönmüş lan 4 legendary softcapi kaldırmışlar mythic helya yüzünden tap gültleri banlamışlar falan. Yalnız 4 legendary cap yüzünden multiboxing yapmayanların sıfırdan aynı karakteri kasması asdasd yazık la

http://www.mmo-champion.com/content/6140-World-Quest-Group-Finder-Addon-World-Quest-Tab-Addon-Mythic-Helya-Statment-Tweets?page=9#comments
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle hafta içi ara akşamlar 11'den sonra 2 3 saat m+ girilebilecek insanların olduğu, raide gel diye zorlamayan ama kendine zaman ayırdığında da raide katılabileceğin casual bir guild bulunamaz mı? 857 ilvl BM Hunter yaptım, daha Mythic girmedim, Karazhan yok, LFR'yi bitirdim anca işte, WQ'larla idare ediyorum da yok ilerlemiyor, ya başka karakter açıcam onunla idare edicem ya da bırakıcam yavaştan..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu m+ gruplarında ağır drama dönüyor. Ilvl zaten yetmiyor diyorlar, kendim kursam ilk wipeta çıkan tank/healerdan geçilmiyor. Bir şekilde bir guidle dahil olup devam etmek lazım, en azından raidlerde yılmadan devam edebilen insanlardan bulabilmek lazım. Hafta sonu full oynayabiliyorum da hafta içi işten geç geliyorum, anca 11'den sonra vaktim oluyor. Horde'um bu arada :/
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Valla şu m+ gruplarında ağır drama dönüyor. Ilvl zaten yetmiyor diyorlar, kendim kursam ilk wipeta çıkan tank/healerdan geçilmiyor. Bir şekilde bir guidle dahil olup devam etmek lazım, en azından raidlerde yılmadan devam edebilen insanlardan bulabilmek lazım. Hafta sonu full oynayabiliyorum da hafta içi işten geç geliyorum, anca 11'den sonra vaktim oluyor. Horde'um bu arada :/

11den sonra ne kadar vaktin oluyor o önemli. gece 2ye kadar oynuyorum dersen st 21-24 arası raid yapan bi sürü casual guild var horde tarafında
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Ya böyle hafta içi ara akşamlar 11'den sonra 2 3 saat m+ girilebilecek insanların olduğu, raide gel diye zorlamayan ama kendine zaman ayırdığında da raide katılabileceğin casual bir guild bulunamaz mı? 857 ilvl BM Hunter yaptım, daha Mythic girmedim, Karazhan yok, LFR'yi bitirdim anca işte, WQ'larla idare ediyorum da yok ilerlemiyor, ya başka karakter açıcam onunla idare edicem ya da bırakıcam yavaştan..

Şu durumda ben olsam ne yaparım diye düşündüm:

Bu content zaten geri kalmışsın. Arkadaş grubun falan da yok gibi gözüküyor aktif oynayan. 7.2 gelene kadar alt bi karakter kas, mümkünse ranged dps/heal/tank kombosundan 2sini yapabilen. Özellikle yalnız oynayanlar için tank oynamak content görme oranını gayet yükseltiyor. Yine şu andaki populasyona bakarak iyi healer oynayan birisinin pug raidlere girebilmesi gayet kolay. Şu anda karakterinin bu haliyle oynadığın saatin geri dönüşü çok fazla olmayacaktır söylediğin alternatifler için.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

bloodfeather'da casual olarak takılan yaklaşık 10-15 kişiyiz, çarşamba/pazar saat 21.00'de raid yapıyoruz, guild olarakdaha yeni normalden heroic'e geçeceğiz, biraz trial of valor takıldık. mythic+ falan yapıyoruz ama gece 11 değil de 10'da birilerini bulabilirsin. gerçi warlock/druid arıyoruz ama hunter da olur. battletag: coldwind#2587
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...