Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Dangeon larda heal cok zor olmus, partyi fulleyeyim demek icin 2-3 cd acmak gerekiyor. Tanklarin self heallerini gecemiyorum nerdeyse. Zaten tanktan baska kimse dmg yemiyorsa bosta kaliyorum dps yapiyorum, bununda kotu yani bir anda geri heala gecince adapte olamiyorum. Artifact levelim dusuk diye mi boyle yoksa healer mantigini mi degistirdiler bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

abi olay 840 toplamak değil herkesin item levelı 840 üstü. Olay specinin top statlarını veren 840 üstü item toplamak. Ben mesela Destro warlock olarak o konuda hiç şanslı olmadım. haste ve crit ana statlarım. Düşüyor 850 item versatility crit falan. başka bir şey düşüyor haste mastery. öle olunca o itemın değeri kalmıyor.

Item düşürmek için de ilk haftadan beri insanlar mythic yapıyor. heroic mythic (2 haftadır) ve world quest derken zaten her itemını 840 üstü yapabiliyorsun az çok.

bıde socket kısmı var hem maın statlarına uygun olucak hem gemlı olucak raıdlerde 1 gem 2 gem olayıda gelırse ıyıce boku yedık
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sayıda alt'ın varsa ve ulaşması üşendiren bi boss farmlıyosan faydalı olan bi şey.

Hangi boss'u farmlicaksan o boss'a kadar geliyosun ama fight'ı başlatmadan önce LFG tool'dan kafana göre bi isimle grup açıp listeliyosun, logout olup başka karaktere (adı B olsun) geçiyosun, yine LFG tool'dan açtığın grubu bulup join diyosun, öbür karaktere geçip (A bu da) kabul ediyosun ve o karakter instance'ın içinde kalacak şekilde tekrar B'ye geçiyosun. B ile boss'u kestikten sonra instance'tan çıkıp A'ya geçiyosun, A ile instance'tan çıkıp grubu delist ediyosun. Böylece bossun kesildiği progress sadece B'ye ait kalıyo, A'nın instance lock'ında o boss kesilmemiş oluyo ve başka bi karakterle aynı şeylere edebiliyosun.

Başka karakterin varsa aynı adımları B yerine C ile devam ettiriyosun, alt'lar bitince en son istersen A ile de kesebilir, istersen diğerlerinni lock kalkana kadar onunkini açık tutup birazcık daha vakit kazanıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

biz bunlari yazmistik hep kitaplarimizda

said:
In the meantime, we are looking at a couple of targeted changes to address some clear outliers: in the near future, we’re planning on deploying hotfixes that reduce tank damage output across the board (tanks should be very sturdy and effective at killing things, but too often their damage output rivals that of pure damage dealers), as well as reducing the AoE burst damage capabilities of Windwalker monks (mainly Strike of the Windlord’s area component) and Havoc Demon Hunters (mainly Fel Barrage). Those specializations will still excel in that area, but will not be so clearly dominant over their peers.

outdoor worldde dps oynamaya yetemeyip gercek tanklardan rol calan scrublara duyrulur :3

20 saatte mob olmiyor qq lari baslamadan rank 13 otesi gitmeyin tank specinde :3
Sosyal ağlarda paylaş

ne sakıncası varki tankların dmg yapmalarının? bnm işime geliyor grubumdaki tankın dmg yapması. millet ağlıyor forumlarda tanklar çok vuruyor diye. hani pvp bazlıysa yazdıkları doğrudur oyunun o kısmıyla pek ilgilenmediğim için. Ama dung girip trashlerde tanklara ezilip qq yapmakta ayıp yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeonlar genelde uykumu getirdiğinden pvp odaklı oynuyorum genelde, legion da pvp nin durumu nasıl ?

Pandayı es geçtikten sonra Warlords of Draenor da monk u boostlayıp oynamaya devam etmiştim de gerek bulunduğum serverda neredeyse duel yapan bi allahın kulunun olmaması, gerek class dengesizlikleriyle soğutmuştu oyundan (windwalker ın durumu pek iyi değildi WoD un başlarında)
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten mythic runlarda tankların domine ettiği %1-2 değil ama böyle dikkat çekecekyüksek yüzde var mı? Benim şu ana kadar girdiğim hiç bir mythicde hiç öyle bir şey görmedim. Raidlerde de sanmam.

Eğer bu drama Normal runlar için kopuyorsa çok fena bir komün akmış oyuna legion'la...

DH aoe çok tatlı oluyordu bb fel barrage :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...