Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

bu dungeonları bu kadar uzun yapanın ben taaaaaa!

daily girerim daha girmem başka world questlerden geliyor yeterince item zaten bu ne ya sadece uzatmak için uğraşmışlar aynı tip trash peklerinden 6-7 tane kesiyosun, unholy dk dışında adam akıllı aoe dps yapanı görmedim daha zaten şansıma -.-
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

bu dungeonları bu kadar uzun yapanın ben taaaaaa!

daily girerim daha girmem başka world questlerden geliyor yeterince item zaten bu ne ya sadece uzatmak için uğraşmışlar aynı tip trash peklerinden 6-7 tane kesiyosun, unholy dk dışında adam akıllı aoe dps yapanı görmedim daha zaten şansıma -.-

hunterla girdim item lvl çok dengesiz bide ilk 4 boss 700ilvl verdi son boss ilvl hatırlamıyorumda 107lvl istedi item ben daha 100lvlım bide sfsfsdf bi barrage attım zaten bütün dungeon geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bu arada ben baya sevdim stormheim'ı ya, sevmeyenler nasıl sevmedi anlamadım. yağmurlu kapalı hava filan severim gerçi ben ondan heralde, çok hoş buldum şahsen

helheim filan da güzeldi sürpriz oldu ^^

abi helheim resmen cehennem ya, milyorlarca horde reskill e bağladılar bitirene kadar ne çektim

Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

ya relic değişim vs derken saçmasapan trait yanlış vermişim 13lvl de golda gidemedim 6400 istiyor resetlemek için ahnunasdnasdzmcxcz. Bu bir dramdır.

su reset isinde, bir sonraki trait ne kadar istiyosa o kadara reset atabiliyoruz. ama resetledikten sonra ne kadar puanımız oluyo? reset oncesi trait'e gelecek kadar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

herkeste deli gibi aoe var ya, en kötü bir talent değiştirmesi gerekir. millet noob olduğu için öyledir. dhler tek başına allah gibi aoe yapıyor, ben unholy dk olarak zor kafa kafaya geliyorum tank ile. işin komik tarafı havoc da kafa kafaya geliyordu tank ile, noobdur belki bilemedim.

stormheim en iyi zone bence. hepsini daha bitirmedim ama ambiyans ne kadar karanlıkta olsa ilk defa yeni-farklı bir oyun oynuyormuş gibi hissettirdi içerik. adamlar oyundan bütün filler questleri kaldırmışlar. sadece hikaye oynuyorsun artık. olması gereken yere gelmiş 14 yıl sonra. ondan her bölgedeki questler çok iyi. hepsi konulu. 8-)

sabah ilk heroicime girdim, mythic titanforged (sanırım adı, epic olanlar) çıktı tihihi hemide ring.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

samaella said:

ya relic değişim vs derken saçmasapan trait yanlış vermişim 13lvl de golda gidemedim 6400 istiyor resetlemek için ahnunasdnasdzmcxcz. Bu bir dramdır.

su reset isinde, bir sonraki trait ne kadar istiyosa o kadara reset atabiliyoruz. ama resetledikten sonra ne kadar puanımız oluyo? reset oncesi trait'e gelecek kadar mı?

denemedim valla o kadar puanı çöpe atamayacam. Ulan insan bi ilk reseti bdava yapar bari ya
Sosyal ağlarda paylaş

ben 50k falan kaldırdım droplardan iyi oldu, ilk defa 100k ı geçtim asdas parayla yapacak bir şey yok gear çekmek dışında. gold ile gear çekme olayı da tamamen progress hissini öldürüyor benim için. boe falan bulursam satıyorum. heroiclere 810 girdim, tırnağımla kazıyarak ilerliyorum asdas. nasıl olsa raidler gelene kadar min 835 olurum. o da normale yeter de artar bile.
Sosyal ağlarda paylaş

850'den sonra uçuyor fiyatlar. mesela aynısının 835i 100k. daha düşüğü 40k.

Normalde EU ortalamasına baktığımda 200k direk. Az bile koymuşum da satılmadı işte. raid başlayana kadar bakacağım. mythicten düşmezse alırmı diyen biri vardı mesela.

Tahminim raide kadar 140k'ya inecektir bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 835 i 35k a zor sattım. Serverdan server a degisiyor. Bizim realmde 840 lar 35 e gidiyor artık. 850 leri 100k a falan koyuyorlar. Çok fazla düşüyor eski explere kıyasla.

Her gün epic fiyatları dramatik düşüyor. Öyle düşünme. World quest her gün beleş item veriyor ve sende olana göre scale ediyor ilvl ı. Heroic yapan adam zaten 840 loot almaya başlıyor world questlerden procsuz olarak. Haliyle ilvl değeri çok hızlı düşecek. Item yaygınlasmasi da cabasi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Alchemy beni high mountain da 60 tane herb istediginde kaybetti ya. En zor herblenen yer. Herb yok resmen. 60 tane istiyor bi de arsız. Trinkete baktım versatility veriyor. Meh dedim questini bile yapmadım. Str pot için yaparım bir ara. Flask ve pot için kasmıştım ben zaten. Raidlerde deli para gidiyor potlara progress için.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o neyse de obliterium için hayvan gibi pahalı istenen crafted matlar. tek parçaya 20k verdim ki median a baktım 26k filandı.

herbleri toplamıştım ben önceden. tam o quest öncesi satmıştım hepsini. sonra gidip tekrar aldım sdfs. büyük ihtimalle zarardayım.

En sonunda da para kasacak birşey yok. trinket bok gibi.

Ne diye kasyım alchemy ben bilmiyorum. blacksmith anasını ağlatıyor şuan pazarın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...