Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Ya benim ilk karakter shaman. Hatta enhancementdı. O yüzden doomhammer gelmişken oynayasım var. dediğiniz gibi resto ile rahat rahat kasarım da itemlarımı.

Fakat fire mage ile de denemek isterim aslında. Biraz video izledim. Ranged olarak elemental daha güzel animasyonlu aslında.

Enhancement fazla civcivli geldi. heryerden bişi çıkıyor. Sadece rockbitera kıl kaptım. tokmaklıyor resmen..

Neyse bakalım. Enhancement kalabilirim belki.Hiç olmadı elemental. fire mage e de sonra artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu diğer arkadaşa yazmıştım. Ben enhancement a alışamadım. 2 3 günde bir açıp yeniden deniyorum yok olmuyor. Resource generate ve discharge mekaniği çok garip geldi. Haz almıyorum döverken. Effectler sesler fln çok iyi aslında.

Elementalist japon keranesi gibi sürekli ışıklar patlamalar meteorlar falan ama oynanış olarak fire magele kıyaslayamazsın. Fire çok daha hızlı ve dinamik.

Class fantasy var işin bir de. Sen shamana bağlanıp doomhammer e sevda duyduysan en iyisi o senin için. Ben mesela Paladin konusunda öyleyim. W3 zamanından beri doluyumdur warcraft Paladinlerine. Assbringer falan şahane ama benim için uzun vadede gameplay drive ediyor. Gerisi iki hafta ya götürür ya götürmez beni.
Sosyal ağlarda paylaş

dk ile baya bir saat geçirdim overall baya iyi ya. hani rakamlar ne olur hiç bilmiyorum ama 3 kademeli (rune, rune power, festering/plague + proclar) inşa etmişler talentlar ile baya gameplay değişiyor. unholyde hangi resource u talent ile daha hızlı generate edebileceğini değiştirip, ona göre diğer talentları bufflayabiliyorsun.

gameplay konusunda en iyi class benim denediklerim arasında. rotasyona öküz gibi odaklanıp hala 100 talentını kullanmayı falan unutuyorum. beni baya sürükleyecek gibi.

frost baya yumuşatılmış hali unholynin, çok daha az tuşla oynuyorsun fakat talent ile enteresan şeyler yapılabiliyor. keşke 100 talentları bir tık daha iyi olsaydı. mesela ben rune power'ı sürekli chargeda tutarak normal swing e aoe ekleyip, üzerine 30% atk speed (+her hit runic power generate ediyor) talentını aldım. ikisini sürekli aktif tuttuğunda tek talentta 12% fln dps artıyor ama oynaması çok zor çünkü sürekli rune eritmen gerek her zaman 2 şer 2 şer gelmiyor, tek tek kullanırsan deeps kaybediyorsun. ondan her 1 rune geldiğinde frost ile proc çıkartıp 2. yi boşaltman gerekiyor ki obliterate vurabilesin falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın başlıyor aksiyon bende de hala main yok :D. Hunter diyodum ama bir türlü alışamadım, focus biriktir vur indir alışmıştık, focusu boostlayan bişey yok, bir anda focussuz kalıyorum falan :D. 110'da bakalım neler olacak.. Paladini prot kasıp 1 sene retriye gelecek buffı mı beklesem acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Elementalist japon keranesi gibi sürekli ışıklar patlamalar meteorlar falan ama oynanış olarak fire magele kıyaslayamazsın. Fire çok daha hızlı ve dinamik.

Ya video filan izledim de. fire mage proc gelene kadar fireball spamliyor yine. elemental shamanda daha cok tool var. yine canın sıkılmaz diye dusunuyorum.

Zaman kalmadı fire mage denemeye de. Artık seçicem birini. Zaten aşırı casual um artık. hem iş yüzünden hem kız arkadaş.

Patladım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Wow pve tarihimde genellikle hep melee ağırlıklı classlar oynadım en uzun vakit geçirdiklerimde , o yüzden içimde hep bir ranged class merakı heyecanı var.Aslında bu content tank veya healer düşünüyordum fakat tankların çok downgrade yedi diye eleştrilmesi ,ilerde challenge duygusu olmadan oynamak zorunda kalırsam diye caydırdı.

Healer hala düşünmüyor değilim zaten bütün classlar arası tercihlerimi o yüzden heal offspecli iki class arasına düşürdüm.

Priestın bana çekici gelen kısmı , oynayacağım karakterin benim ilk wow karakterim olması ve şuan gerçekten challenge bir gameplay ile masterlamak için uğraş ve keyif vermesi.Shadow un bence tek sıkıntısı single tagetta voidformdan düştüğünde filler olarak sürekli o dandik mind flayi spamlemen.Aynı zamanda bana kalırsa Disc ile healing şu an mevcut class specler arasında en değişik heal atan spec,fakat bir aralar ileri seviyelerde yetersiz kalıyor spike damage karsısında denmişti , fixlendi mi fizlenir mi bilemiyorum.

Shamanın çekici gelen kısmı da cazır cuzur kafasına kafasına yıldırımları geçirmesi , abi gerçekten ele shamanla cast olayı baya zevkli tabii ki , sübjektif ama ben o zevki herkesin aksine fire mage de alamadım mesela , baya da burst damage i olan bir char bu arada.Dün akşam HFC HC te enhancementi da deneme fırsatım oldu 100 haliyle , fena gelmedi ben yine de kesin melee oynayacak olsam Unholy DK seçerdim ama yine de diğer classlara göre kötü değil.DPSi de zaten baya güzel çıkıyor.Shamanın resto melee veya ranged opsiyonu vermesi de düşündürüyor tabi.

Şimdi oturdum class legendarylerini, artifact traitleri, forumlarını fln okuyorum.Birazda her iki classın son haline artık aşinalık oluştuğu için açıp betadan 110 artifactli mythic dungeon runları fln izleyecem son kararım için.Malum kaldı 14 15 saat.

TL DR:Main seçmek çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...