Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Originally Posted by Blizzard
Thanks everyone for the feedback.

We agree that our initial change made Invasions too unrewarding for characters who weren’t at max level, so we’ve just applied a hotfix that increases XP gains from killing Legion invaders. Since Invasions are only around for a short period of time, we want them to feel lucrative, and provide incentives to actively participate in them.

You should be seeing a lot more progress on your XP bar for helping your fellow Azerothians fight the Legion now.

Eh iyi bare , yanlız mobun hp'sini attırmaya ve öldürme süresini uzatmaya değer mi bilemedim. Millet küfür falan edebilir heuahe.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Veee blood dkya da nerf bat vurur. Hadi heartstrike nerfledin tamam aoe rotationa marrowrendi de sokmaya çalışıyorsun ama %20 ne lan. Bide üstüne red thirstü nerflemişler T4teki diğer iki gereksiz talentı bufflayacaklarına lel. Bone shielda da diyecek bi laf bulamıyorum, DKda bi ton mitigation olduğu için çok gerekliydi gerçekten . . .

Adamlar resmen invasion xp nerfin arasına dk sıkıştırmış terbiyesiz ahlaksız gudikler

Oyle deme ignore pain de nerf yedi :)

Healersiz mythic yapiyordum warriorla ya ne zevkliydi, healer geldimi %50 den yukari heallama beni diye tembihliyordum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Oyle deme ignore pain de nerf yedi :)

Healersiz mythic yapiyordum warriorla ya ne zevkliydi, healer geldimi %50 den yukari heallama beni diye tembihliyordum :(

Aaa ignore pain nerf mi yedi diye açıp bakmam, never surrenderın %100 increaseden %75e çekilmesi :|

Neyse ya warriorı da 100lüyorum zaten afk invasiyonlarla, dk yerine büyük ihtimal main olur miy miy böcek mikrop atmak yerine bam güm vura vura tanklarız
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Veee blood dkya da nerf bat vurur. Hadi heartstrike nerfledin tamam aoe rotationa marrowrendi de sokmaya çalışıyorsun ama %20 ne lan. Bide üstüne red thirstü nerflemişler T4teki diğer iki gereksiz talentı bufflayacaklarına lel. Bone shielda da diyecek bi laf bulamıyorum, DKda bi ton mitigation olduğu için çok gerekliydi gerçekten . . .

Adamlar resmen invasion xp nerfin arasına dk sıkıştırmış terbiyesiz ahlaksız gudikler

Red Thirst nasıl nerflenmiş lan?

Red Thirst now reduces Vampiric Blood's cooldown by 1 second per 6 Runic Power spent (was 2 seconds per 20).

1 second per 10 runic power spent ten (2/20), 1 second per 6 runic power spent e bufflanmış olarak anlıyorum ben bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

bingildak said:

moblara millet vurmazsa saçma sapan iyi exp geliyor loom+rested ile. düz non elite mob kestim 2 tekmede ölen 4k exp verdi lan assadads. eventin wave'i 12k veriyor.

güzel olmuş bu exp olayı
her gören lvl 100 dh gelip gank(!) atmasa daha güzel olacak ya neyse.

20.000 xp geldi tek elite i peşimde koştura koştura kestiğimde.. 13k stageden geliyor.. inanılmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Monk deyince geçen youtube a bakınırken, WoD'da Druid farm karakteriydi Monk olacak artık gibi bir şey gördüm ama Legion'da tam anlamadım, statue aoe çekiyomuş sanırım belli alandaki mobları, range i artmış galiba, daha çok adam çekiyomuş sen de hızlı kesebiliyomuşsun. Var mı böyle bir yenilik falan?
Sosyal ağlarda paylaş

100 boost neye almalı hala karar veremedim

cata raidlerini rahat sololayacak bi class lazım , druid/dk/dh yanına..

Paladin düşünüyorum tank spec'iyle rahat rahat yaparım diye, shaman düşünüyorum iki dps speci de eğlenceli ve sevdiğim spec ama bazı bosslarda tank olamadığı için sıkıntı çıkartabilir sanki

Priest ve hunter da plase ama sanmıyorum onları seçiceğimi
Sosyal ağlarda paylaş

Artifactler için wowheadin calculatorı var kujo, burdan atayım yine

http://www.wowhead.com/artifact-calc

Her spec için 1 ability daha gelecek bara, o da zaten artifacti alır almaz açtığınız ilk ability. Onun haricinde major traitler var kimisi biraz rotation değiştiriyor hatta bazı talentları avantajlı hale getiriyor falan. Ama pruneda tüm rotationlar 3-4 tuşa indirilmiş.

quixef said:

Red Thirst nasıl nerflenmiş lan?

Red Thirst now reduces Vampiric Blood's cooldown by 1 second per 6 Runic Power spent (was 2 seconds per 20).

1 second per 10 runic power spent ten (2/20), 1 second per 6 runic power spent e bufflanmış olarak anlıyorum ben bunu.

2 seconds per 20 değil 10du, bluepost hatalı. Hala da düzeltmediler lel
Sosyal ağlarda paylaş

3 tuş olmasından çok üçünün de anlamsız olması kötü. aralarında sinerji olsa, buff verse debuff verse ne bileyim bir etkileşimleri olsa sorun değil. dk'da öyle mesela. festering stackliyorsun, patlatıyorsun rune reg. veriyor rune power to rune yapıyosun, pet bufflıyorsun etc etc

monkta pata pata vuruyorsun sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Karazhan 5man dungeon olarak geliyomuş.

http://cdn.blizzardwatch.com/wp-content/uploads/2016/08/return-to-karazhan-header.jpg

The nostalgiafest that is Legion continues with a revamped version of Karazhan coming in patch 7.1. Are you excited? Because we are so excited. While we’ve already had a chance to venture back into Karazhan in this week’s pre-expansion questline, in Legion’s first patch Karazhan is back with an all-new 5-player dungeon.

http://blizzardwatch.com/2016/08/17/karazhan-returns-wow-patch-5-1/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...