Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşla oynanacak oyunlar

Chastor

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

neighbours from hell

efsane oyundu bu ya :D 2 kişiliği yok ama sanıyorum
çok komplike de değildi 2 beyin ortaklaşa uğraşsın. yanlış hatırlamıyorsam... mekaniği çözdün mü film gibi oynuyodun.

WORMS oynanabilir, angry birds geçmişi de varsa hele. Kızlar becerikli olabiliyo bak worms gibi oyunlarda. Fare de kullanıyolar neticede eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlar genelde mortal kombat , street fighter o tarz şeyleri seviyor. 3-5 farklı insanda farkettim tabii bunu 4 milyon insanda denemedim , o yüzden kesin bilgi değildir yaymayalım.

Sims baya meşhur , baya sevilen bir oyun yine.

Bunun dışında mario , flappy bird falan tarzı basit oyunda seviyorlar.

Wii içinde oynanan tonla oyun var sevdikleri yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Kizlar bi daldimi her tur oyunu oyniyabiliyor gayet, sadece sorun cocukluktan maruz kalmamasi cogunun ve gerekli refleksleri gelistirmemeleri sizin gibi. /r/girlgamersin darksouls2 komunitesi filan var lol. Baslangic icin abidik oyun gostermek haksizlik, kendi oynadigin 5-10 oyunu goster hangisi ilgisini cekrse ufaktan al dene de heh

Bide anlamadigim borderlandsin erkekten cok kadin fani var, yazikki ne yazik meh
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Kız arkadaşınızla oyun oynamayın abi, hele vs. oyunları hiç oynamayın.

Söylemişti dersiniz.

Şunu görünce aklima geldi. Oyunlardan hiç anlamayan bir arkadasla gel Street fighter oynayalim dedim. Uzaktan aduket spamliyorum diye sinirlenip kusmustu bildigin sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...