Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Walla çok güzel.
4-5gündür yalnızım. Tecrübelerimden bahsediyim.
Geçen gün gece 2ye kadar falan FİFA15 oynadım netten. Yatağa çağıran olmadığı için gayet rahatım. İstediğim saatte yatıyorum. Yorgunsam kafamı vurup uyuyorum. Onun dışında arkadaşlar geldi derbiyi izledik rahat rahat. Kimse ofsayt nedir ne değildir diye sormadı ki ilk gol net ofsayttı. Çora(b)larımı çıkarıp koltuğun tam kafa koyma yerine atabiliyorum. Sabah kahvaltı yapmadan evden çıkabiliyorum. Bide inş. Çarşamba akşamına yeni manita yaptım. Ayrıca en sevindiğim, tam os.rcağım sırada ses çıkartmak yada içerdeki odalara gidip kapıyı kapamak zorunda değilim abi.
Şimdilik gayet iyi ya cidden.
Hiç aklıma da gelmiyor. Gece yatarken geliyo bazen. O kadar.
Evli olmaktan iyidir ya her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

@Bıngıldak
Bana mı yanlıyosun abi?
Abi diyorum çünkü dünya ahiret abimsin.
Bide kızlar çok güzel ya.
Onlarsız yaşamak çok güç.
Ama evlilik çok uzak geliyor bana ve bu kadar baskı görünce yalnız kalmak istiyorum biraz.

evet, olayı sadece güzellik olarak düşünme.

tamam sevişme tarafı çok renkli gelmiyor gözünün önüne ama gece beraber sabaha kadar fifa oynarız, zart zart birbirimize osurur şakalaşırız. yatağa gel diyen olmaz. hayat tarzı gibi düşün, sexi cabası yani. o hayatın yanında bal gibi gider ;)

ilgilenirsen pm at lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çorabı koltuğun kafa kısmına koyma bi zahmet ya. Eski eşin seni insan yapmaya çalışmış da baya baskılanmışsın :D şimdi bu baskıdan kurtulmanın verdiği özgürlük hissiyle besleniyorsun da şu yeni manita dediğin kadında karında bulduklarını arayıp bulamadığının ertesi birkaç saatinde seni buraya bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Ben evli değildim yahu. Sadece evlendirilmekle ilgili ciddi psikolojik baskı altına alınmıştım. Hergün 48 tane bebek resmi geliyodu şirin şirin. Yok bak benden böyle bebek çıkar falan... "Sen beni alıcaksın başka yolu yok" tadında tezahüratımsı söylemlerde bulunmalar. Hergün evlilik evlilik evlilik EVLİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİK!!!!1!!bir! konulu göndermeler. Çok sıkılmıştım ya...

Manita dediğimde eve getirmicem abi akşam yemek yicez arkadaşca. Ev işi hsonu inş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...