Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

4 Nisan 2015 tarihinde Rize deplasmanı dönüş yolunda kafilemize yapılan menfur silahlı saldırının ardından, bugün öğlen saatlerinde futbol takımımızın oyuncusu Mehmet Topal’ın aracına, oyuncumuz araç içerisindeyken silahlı saldırı düzenlenmiştir.

Takımımızın Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı sabah idmanının ardından, oyuncumuz Mehmet Topal evine giderken, Samandıra gişelerine gelmeden hemen önce kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştır.

Oyuncumuz Mehmet Topal ve araç içinde bulunan diğer oyuncumuz Uygar Mert Zeybek, bu silahlı saldırıda aracın camlarının kurşun geçirmez özelliği sayesinde büyük bir şans eseri yara almamıştır.

Bu saldırı silahlı bir terör eylemidir. Ard arda gelen bu saldırıları şiddet ve esefle kınıyoruz.Fail ya da faillerin en kısa süre içinde bulunup adalet önünde hesap vermelerini bekliyoruz.

Daha önce de faciadan şans eseri kurtulan futbol takımımızın yaşadığı silahlı saldırının aydınlatılmasına yönelik başvurularımızın hala sonuçlanmamasını manidar bulmaktayız.

Tüm devlet birimlerini, yaşadığımız terör saldırılarının aydınlatılması konusunda tekrar göreve davet ediyor, oyuncularımız Mehmet Topal ve Uygar Mert Zeybek ile Aileleri ve tüm Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

(ayrı konu açılmış şimdi gördüm, ama gene de burda dursun)
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Bugün tarihli bazı gazetelerde yer alan Milivojevic, Wanyama, Juan Jesus, Ukra, Fredy Guarin, Hernani, Raul Garcia ile ilgili transfer haberleri yalandır. Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

şapkadan ne tavşan cıkacak acaba merak ettim. BA ayarı biri gelmese bari :S

Adı geçenlerden daha iyi biri olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

valla dün bizim basketbol şubeye yakın bir arkadaş var haber aldım dedi. hatta volkan şen ve ozan içinde anlaştık oyuncularla görüşülecek olayını da o demişti.

ardından sedat kaya da twitterdan geçti. sabah itibariyle birkaç yere de düşmüş haber zaten.

terrenao ciddi ciddi ilgileniyormuş. bitirirse o bitirir zaten diyorlar.

nasıl alınıyor derseniz de sözleşmesinin son yılı ve fb, valencia'a 13 milyon euro teklif etmiş. valencia doğal olarak kabul etmiş. oyuncu da ok derse biter transfer diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün tarihli Fotomaç Gazetesi’nde yer alan Ukra, Takvim Gazetesi’nde bulunan Januzaj ve Feghouli ve son olarak Fanatik Gazetesi’nde yer alan Milivojevic ile ilgili transfer haberleri yalandır. Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Bugün tarihli Fotomaç Gazetesi’nde yer alan Ukra, Takvim Gazetesi’nde bulunan Januzaj ve Feghouli ve son olarak Fanatik Gazetesi’nde yer alan Milivojevic ile ilgili transfer haberleri yalandır. Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır. FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

lel sevindim. ilk duyduğumda üzülmüştüm. bu sezon ilk defa bir transferi kıskanmıştım lelele
Sosyal ağlarda paylaş

erdalz said:

Aynen

Alperi ve Salihi öğüttüler ozanda erir gider büyük takıma erken giderse

salih roma'da şu anda. real madrid'e falan mı gitmesini bekliyordunuz?

alper'de adam gibi çalışırsa gelir alır formayı. sanki alper inanılmaz inanılmaz oynuyoda td oynatmıyor adamı. adam hucum topçusu ama sezonda takıma yaptığı skor katkısı max 3 4. nasıl oynamasını bekliyorsunuz? belli ki çalışmıyor adam gibi yada çalışıyor ama geliştiremiyor kendisini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...