Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Fener için en hayırlısı CL'ye kalıp 3.olup ordan EL'ye kalmak.Parasal anlamda EL'nin bir getirisi yok çünkü.Ha bu kadroyla kalabilirdi ama 1 aylık toplama takımın Lucescu gibi bir antrenöre sahip yılların oturmuş takımını elemesi çok zor.Ha elerse bir sonraki elemeyi de geçer Manu ya da Valencia gelmezse ki onları da zorlar çok.Dur bakalım nolacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı oldu. Fenerbahçe'nin 28 Temmuz Salı günü saat 21.00’de İstanbul'da oynayacağı mücadele D-Smart platformundan yayınlanacak.
Bu eşleşmenin rövanşı ise 4 Ağustos tarihinde Ukrayna'da yapılacak. Fenerbahçe turu geçmesi durumunda UEFA Şampiyonlar Ligi'ne kalabilmek için son etap olan play-off turunda mücadele edecek. Sarı-lacivertliler, Shakhtar Donetsk'e elenmesi durumunda ise yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek.
Kaynak: Fotospor
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay önceki Shakhtar olsaydı ben de pek şansımızın olduğunu düşünmezdim. Fakat Rus yanlıları iyice cozuttu şu aralar Ukrayna'da, takım baya zor durumda. 3-4 oyuncusunu kaybetti şimdiden.
Eğer önümüzdeki 2-3 hafta da olaylar devam ederse daha çok oyuncu tüyebilir Shakhtar'dan. Adamlar zaten 4 aydır Kiev'de falan yapıyo maçlarını, kendi stadyumlarına gidemiyorlar (Donetsk Rus yanlılarının eline geçti).

Aziz başkan Ruslara silah yardımı yapsa beklerim.

Bu yüzden şansı 51% FB'nin lehine görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...