Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Macin 55.dakikasindan sonra actim maci ama ikinci yaridaki takimi bayagi begendim.

Alper sol tarafta oynadi cok iyiydi. Holmen, topuz falan nayagi fit ve hirsli oynadi.

Sowda bayagi hirsliydi. Her sezon basi takima karninda bi basket topuyla katilan adam bu sefer six packle katilmis.

Yorumlari falan dinledim de ilk yarida ki takimda iyiymis. Hocanin isi zor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe’nin sözleşmesini uzatmadığı Egemen Korkmaz, İsviçre 2. Ligi takımlarından FC Will 1900 ile anlaştı.

Teknik direktörlüğünü Fuat Çapa’nın, sportif direktörlüğünü ise Erdal Keser’in yaptığı FC Will 1900 takımı ile iki yıllık sözleşme imzalayan Egemen Korkmaz, daha önce Türkiye’de forma giymiş Mert Nobre ve Lucas Ontivero ile takım arkadaşı olacak.

FC Will 1900, geçtiğimiz yıl 10 takımlı İsviçre 2. Ligi’ni 9. sırada tamamlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Fenerbahçe’nin sözleşmesini uzatmadığı Egemen Korkmaz, İsviçre 2. Ligi takımlarından FC Will 1900 ile anlaştı.

Teknik direktörlüğünü Fuat Çapa’nın, sportif direktörlüğünü ise Erdal Keser’in yaptığı FC Will 1900 takımı ile iki yıllık sözleşme imzalayan Egemen Korkmaz, daha önce Türkiye’de forma giymiş Mert Nobre ve Lucas Ontivero ile takım arkadaşı olacak.

FC Will 1900, geçtiğimiz yıl 10 takımlı İsviçre 2. Ligi’ni 9. sırada tamamlamıştı.

adam emekliliğini isviçre'de geçirecek. mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...