Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

bu arada ozan tufan son 3 maç'a kadar inanılmaz kötüydü, pas atamıyodu adam. yavaş yavaş kendine gelmeye başladı, içim rahatladı

josef de souza da brezilya lig bittiği gibi geldi tatil yapmadan fenerde oynamaya başladı. arada röportajlarda da çok yoruldum dinlmeye ihtiyacım var falan diyodu. adamın gerçek potansiyelini seneye görürüz
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan Tufan senenin transfer patatosu. Volkan Şen bile daha makul şu takımda. Mereleş, Ozan falan gerek yok bu takımda. Alt yapıdan alacağın adamlar bile, bunlar kadar faydalı olur.

Ayrıca Vitor'u eleştirmek günah mı? Adam ın 10 larca maçı var, oyunu geç okuduğu anlarda oyuncu değişiklikleri vs. Rıdvan FB li bir adam, eleştirme hakkı var herkesin. Yoksa kadro olarak ligin en iyi takımı, Beşiktaş maçının ilk yarısı gibi oynamalı. Öyle oynanınca kimse birşey demiyo zaten. Ha her maçın mental hazırlığı farklı o ayrı, ama ligin bitmesine kaç ay kalmış artık öğrenilmesi-ders alınması gerken şeylerin alınmış olması gerekiyor. Ha gidişatta da sıkıntı yok, çözülmüş görünüyo çoğu şey.

LM maçını da kimse hafife almasın. Sattıkları oyuncular, aylardır oynamamaları takımın kötü olduğunu göstermiyo. İstanbul da bayağı kötülerdi, ama Moskovo da tam ortadaydı maç.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman'ın durumunu alkışlasan yalakasın, Zaman'ın yanında olsa fetöcusun. Fenerbahçe'ye kumpas kuruldu, bunu yapanlar zamandı rte idi fetöydü vs idi, hepsinin işi. İnşallah zamanı gelir rteyi de bu şekilde görürüz, o zaman da yazarsınız yalakalar diye...
Sosyal ağlarda paylaş

abi yolsuzluga inanıp şikeye inanmıyorsun ozaman akp yalakasısın diyen adamdan ne bekliyorsun ki iste.

ergenekon balyoz davalarını da aynı cemaat hükümetle organize etmemis miydi bi yığın insan yok yere yıllarca hapis yattı.
bu davaların gercekligine de inanıyor mu arkadasa sormak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

sen feto cemaatinin herseyini savunuyorsun o zaman akp yalakalığı olmasın diye bu mantıkta

mantık bu ki zaten fenerbahçe yönetiminin. bizim başlıkta dönen muhabbette söyledim ki üzerine cuk oturdu. sanane abi, size ne ya. diyelim ki intergalaktik biyonik fetö örgütü tarafından subliminal ve bilimum yöntemlerle şike yaptırdığınız inandırılmaya çalışıldı. bitti gitti lan işte, resmi web sitenden zaman gazetesinde kurgulandı rererö diye atıp tutarsan (kaynağın ne?) artık bu akp'nin çanakçısı olmaktan, akp bug exploit yapmaktan başka bir şey değil.

Hayır şike sürecinde bu tapeleri yöneticileriniz, şekip vs kabul etmedi mi arkadaş? E ortada tape var, ha dersin ki neden bizi izlemeye başladılar? ulan çünkü bariz şike yapmışsınız işte? bizde de tayfur misal çok kötü göt altına gitti ama serdal adalı, şike yapmayı denemiş becerememiş ise lanet olsun, beşiktaş ile adı bir daha yanyana anılmasın (ki sizin durumun 100'de 1'i falan var bizim tapeleri okursanız. Tayfur 10 kere falan, "bak bizim maçla alakası yok kardeş, ben seni istiyorum takıma" falan diyor).

Fenerbahçe'nin şu düştüğü durumu görmek çok acı lan, Fener taraftarının da sırf kulübe halel gelmesin diye bu yalanın peşinden gitmesi, yalanı birebir desteklemesi daha da üzücü.

Ama ne yazık ki Fenerbahçe genel taraftar profili bu, birçoğu için siyasetten vs. önde geliyor Fenerbahçe, bir din adeta. Aziz Yıldırım da peygamber.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Zaman'ın durumunu alkışlasan yalakasın, Zaman'ın yanında olsa fetöcusun. Fenerbahçe'ye kumpas kuruldu, bunu yapanlar zamandı rte idi fetöydü vs idi, hepsinin işi. İnşallah zamanı gelir rteyi de bu şekilde görürüz, o zaman da yazarsınız yalakalar diye...

Size ne abi, nötr kalın ya? kalamıyo musunuz? Spor kulübü değil misiniz siz? Zaman'ın durumunu niye alkışlıyosun, ya da Zaman'ın yanında niye olma gereği duyuyosun. Ha gazeteci gelir sorar, başkan da ya "Ben spor kulübü başkanıyım, siyaset beni ilgilendirmiyor" der, ya da kısa bir yorumla geçiştirir. Resmi sitenden olay günü eşşek kadar açıklama yapmanın anlamı da nedeni de ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

abi yolsuzluga inanıp şikeye inanmıyorsun ozaman akp yalakasısın diyen adamdan ne bekliyorsun ki iste.

ergenekon balyoz davalarını da aynı cemaat hükümetle organize etmemis miydi bi yığın insan yok yere yıllarca hapis yattı.

O zaman şu anda FETÖ diye uydurdukları terör örgütü üzerinden saldırdıkları her şey de mi doğru?

Bir zamanlar bu adamları yükselttiler, şimdi de ters düşünce indiriyorlar aşağı birader bu kadar basit.

ergenekon balyoz demişsin. onlarda da tabi ki bir sürü doğru şey var, ama doğruların arasına sıkıştırılan yalanlar da var. ama sizin durumun ergenekon ile balyoz ile nalakası var. bir tarafta askeri polisi ülke yönetimini ele geçirmeye çalışan bir grup iddiası var diğer tarafta şike konusu.

çarşaf çarşaf tape var arkadaş, tapeleri reddeden oldu mu hiç? yok. tapeler doğruysa daha neyi konuşuyoruz ki. en fazla şunu diyebilirsiniz, fethullah bizi çökertmeye çalıştı ama maşallah bizde de malzeme varmış ki hem başkanı hem de yönetimi kafakola alabildiler. ha ayrıca, hükümete neden giydirmiyor fenerliler hiç acaba. fethullah mı başbakandı bu yargılamalar sırasında, zira ergenekon ve balyozda birebir müdahildi akp.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero boyle wotlayınca bişey biliyor veya averaj zeka seviyesinin üzerinde dusunebiliyor gibi gozukmuyorsun abi uyarayım önce o konuda.

hiçbir dava şike de ergenekonda balyozda yolsuzlukta o öyleyse bu böyledir mantığıyla işleyemez zaten. zira arkasındaki yapılanma ve amaçlar kısmi olarak değişiyor gördüğün gibi. aralarında kurulacak bir ilişki varsa da zaten "yolsuzluğa inanıyorsan şikeye de inancaksın" şekliyle kurulmasının ne kadar saçma olduğunu anlayamıyorsan onun için pek fazla zaten yapılacak bişey yok.

şikeye gelene kadar sözkonusu diğer davalarla ilgili biraz okuyup bilgi sahibi ol önce ondan sonra wotla burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

calimero boyle wotlayınca bişey biliyor veya averaj zeka seviyesinin üzerinde dusunebiliyor gibi gozukmuyorsun abi uyarayım önce o konuda.

ad hominem

ayrıca yazdıklarım WOT değil.

cmrownz said:

hiçbir dava şike de ergenekonda balyozda yolsuzlukta o öyleyse bu böyledir mantığıyla işleyemez zaten. zira arkasındaki yapılanma ve amaçlar kısmi olarak değişiyor gördüğün gibi. aralarında kurulacak bir ilişki varsa da zaten "yolsuzluğa inanıyorsan şikeye de inancaksın" şekliyle kurulmasının ne kadar saçma olduğunu anlayamıyorsan onun için pek fazla zaten yapılacak bişey yok.

cmrownz said:

bu ne demek o zaman? resmen yukarıda benim söylediğimi söylemiş kendine karşı çıkmışsın. Ben şunu demişim:

calimero said:

ergenekon balyoz demişsin. onlarda da tabi ki bir sürü doğru şey var, ama doğruların arasına sıkıştırılan yalanlar da var. ama sizin durumun ergenekon ile balyoz ile nalakası var. bir tarafta askeri polisi ülke yönetimini ele geçirmeye çalışan bir grup iddiası var diğer tarafta şike konusu.

cmrownz said:

şikeye gelene kadar sözkonusu diğer davalarla ilgili biraz okuyup bilgi sahibi ol önce ondan sonra wotla burayı.

bu davaların 1231151431231 sayfalık iddianamelerini okumadım ancak yüksek ihtimalle sen de okumadın, içeri alınanların ne mal olduğunu bildiğimden yorum yapabiliyorum. Elbette ergenekon, balyoz diye planlar yoktur, dediğim gibi kuruları aldılar yanında yaşları da eklediler ama burada konumuz ergenekon ve balyoz değil fenerbahçenin şike yapmış olup olmaması. ergenekon ve balyozu ekleyen sen oldun ve savunma noktasnda fenerbahçeliler.

Bonus İlker Başbuğ'dan taptaze size oldukça tanıdık gelebilecek açıklama:

sol.org.tr said:

“Hanefi Avcı son kitabında diyor ki, 17 Aralık'ta başlayan operasyonun yolsuzluğu ortaya çıkarmak değil, darbe olduğunu, rakibini devirmeyi ve iktidarı ele geçirmeyi hedeflediğini, ortada evet bir yolsuzluğun da olabileceğini ancak cemaatin hiçbir zaman yolsuzluğu önlemek ve bu yönde görev alma gibi bir hedefinin olmadığını yazmış. Ben de katılıyorum Hanefi Avcı'ya. Diyorum ki, Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı en önemli ve en tehlikeli sorun, cemaatin illegal yapılanmasıdır. Yalnız bu düşünceyi ilk defa bugün dile getirmiyorum. Genelkurmay Başkanlığı dönemimde açıkça bu tehdide işaret ettim, 'Bugün bize, yarın size' dedim ama dinlemediler. Her şey, net olarak ortada.”

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...