Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines'da En İyi Clan

StRencher

Öne çıkan mesajlar

lol hepsiyle yapıyorsun zaten onu..

gizemli ve kafa karıştıran cevaplar veren diyorsan kesinlikle malkavian, insight ile öyle şeyleri biliyor ki en oturaklı npc'leri bile apıştırıp bırakıyor ehe

komik dediysek şaban gibi demedik, 3-4 tane seçenek oluyor neredeyse sürekli, ille karizmatik cevaplar oluyor aralarında..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 02 Ocak 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Sırf diyaloglar icin bir clan secilmez.
İcinde hersey olmalı,Bi kere kendin gibi hissedebilmelisin.

dialoglar zaten klanı sana hissettirmeli.

gangrelsen özel gangrel dialogları gelmeli
ventrueysan daha asil ve bencil dialoglar olmalı vs vs..

bu dialoglar,
savaştan önce
konuşmalar sırasında
questler öncesinde
sana aragazı verebilecek şeyler olacaktır.

sırf discipline farklarıyla ben o klana aitmişim gibi hissetmiyorum kendimi.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 03 Ocak 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
harbi birşey dicem nosferatu olarak şehirlerde gezerken polis yada halk birşey demiyor mu sana

diyor.Ama uzaklarından yuruyelbılırsın gorunce çığlığı basıp kaçıyorlar.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum

Sosyal ağlarda paylaş

var tabi hepsi farklı..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

hodoo diye kan emersen humanity lost olmuyor, ama bir goren olursa masquerade violation oluyor, 5 masq. vio. halinde oyun bitiyor, bu zamana kadar sadece polis degil zilyon tane de vampire hunter takiliyor pesine. humanity kaybi adami oldurursen sadece.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

ınsan gebererek 3 humanıtyden aşşa inemiosunuz.Ve masq puanı dusurmek hakkaten zor.Oyun çok esnek olmuş ya.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

ben nosferatuyla oynayacam. gölgelerde süzülücem:) umarım ability olarak ezık degildir pek özellikleri hakkında bilgi edinemedim ama...[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
EQ2
Sardius Dracus- human- shadowknight

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Suark, 06 Ocak 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
ınsan gebererek 3 humanıtyden aşşa inemiosunuz.Ve masq puanı dusurmek hakkaten zor.Oyun çok esnek olmuş ya.

oyun aslında esnek olmamış, sen de aynı benim gibi maskeli balo kurallarına fln uyduğun için öle görünüyor. ha bi de henüz hollywooda yeni geçtim. isaacla konuştuktan sora bi hatun gelip benle kanka muhabbetlerine fln girdi. kadını öldürürsem masq redemtion veriyo, humanity azalıyo. öldürmezsem masq violation veriyo napıcaamı şaşırdım.[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Geçen bi zepline bindim, zeplini 2 küçük goblin kullanıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

hadi canım sende :P eh o kadar da farkındayız olayların. kadını öldürünce masqueradee hizmet oluyor, humanity gidiyor. kadın görev fln da vermedi ki yapmak için, ben de bıraktım kesmedim boşuna nası olsa bazı görevlerden sonra veriyor "masquerade redemption" ;)[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Geçen bi zepline bindim, zeplini 2 küçük goblin kullanıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

öbür sayfaları okumadım ama direk düşüncemi yazıcam,

brujah filan hepsi çok çirkin ya,ben en karizma gözükenini seçmiştim,çirkin ucube elemanla bütün oyun geçmez
stat mtat hikaye :)
[signature][hline]ama kopuktu kopuktu zincir olduramadım......

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 24 Ocak 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...