Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gay marriage declared legal across the US

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

simdi denk geldim baska haber linkine tiklayinca burdan

Polisler saldırırken ayrım yapmadı: AK LGBTİ üyesi, gözünü kaybedebilir

http://www.diken.com.tr/polisler-saldirirken-ayrim-yapmadi-ak-lgbti-uyesi-gozunu-kaybetme-tehlikesiyle-karsi-karsiya/

said:
Yüzde 90’lık görme kaybı var

S.Ö.D.’nin hayati tehlikesi bulunmadığını ve bugün gözünden bir ameliyat olacağını aktaran Meşeli, “Doktorlar yüzde 90’lık bir görme kaybı olduğunu söyledi. Yüzde 10’luk görme ihtimali de mucizelere bağlıymış” diye konuştu.

Suç duyurusu hazırlığı

Darp raporuyla birlikte polis saldırısıyla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını vurgulayan Meşeli, Onur Yürüyüşü’ne düzenlenen saldırıda İstanbul Valiliği ve Onur Haftası Komitesi’nin suçlu olduğunu savundu.

Yürüyüşün geçen sene de Ramazan ayından düzenlendiğini hatırlatan Meşeli, “Valiliğin Ramazan’ı gerekçe göstererek yürüyüşü yasaklaması kabul edilemez. Ancak gerekli izinler verilmediyse bunu insanlara haber verme görevi de Onur Haftası Komitesi’nindi” ifadelerini kullandı.

‘Saldırıdan tamamıyla AKP’yi sorumlu tutamayız’

Saldırıdan net bir şekilde AKP’nin sorumlu tutulamayacağını asıl sorumluların Valilik ve Eminiyet olduğunu savunan Melih Meşeli, “Siyasi bir partinin valiyi yönlendireceğini sanmıyorum. Herkes kendi işini yapıyor. Burada sorumluluk Valiliğe verilmiş” dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

neydi o dün lgbt yürüyüşünde sokak aralarındaki görüntüler?
vay arkadaş!
ahlak sükut etmiş diyerek metin akpınar'a selamlarımı gönderiyorum ve de lel'liyorum.

1 sokakta 3 tane çıplak danseden kız vardıysa 100 sokakta barışçıl yürüyüş yapanları darp eden polis varmış benim anladığım, niye 2-3 kişinin yaptığı şeye kafa takıyorsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Aptala aptal deyince niye korkmus olduk onu anlamadim da aptallik, soytarilik iste soyunmak.

Yoksa naked bike ride day'de soyunmus aptallar demiyoruz.

Gay'sin diye lezbiyensin diye gotun basin ayri oynamasi gerekmiyo. Oyleysen sorunun cinsel tercihlerinle alakali olmadigi muhakkak.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey iyi hoş da insanların hislerini şovenizme dönüştürüp milletin gözüne gözüne sokmaya çalışması çok rezil bi şey ya. Çok mu sevindin, çık sokağa, al eline bayrağı, bi şenlik havasında babalar gibi kutla ama şu görüntüler çok küçük düşürücü yani, tam bi kalitesizlik abidesi.

Buna benzer bi arkadaş var benim, freelance çalışıyo, istisnasız her pazartesi günü sabah 7-8 civarı Facebook'tan "ay siz 8-5çiler hala işe konstanre olmaya çalışın, bakın ben ne güzel köpeğimi Maçka Parkı'nda gezdirip gittim bi kafede oturup çalışıyorum" falan diyip duruyo. Ya he emenike he.

Hiçbi farkı yok şu ikisinin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=282807

Facebook'ta Acı Bilanço: Profil Fotoğrafını Gökkuşağı Yapan 413.000 Kullanıcıya, Gerzek Akrabaları Tarafından Müdahale Edildi...

1. "Hrant öldü ermeni oldunuz, gay pride'da ibne oldunuz. Geçen hafta benim doğum günüm vardı, bir taneniz bile İsmail olmadınız!"

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

cidden çıplaklığa neden bu kadar tepki gösterdiniz ki? yobaz diye nitelendirdiğimiz insanlara göre kadının tamamen örtünmesi lazım yoksa hoş karşılamıyorlar; siz ise mahrem yerlerinin kapanmasını istiyorsunuz aksi takdirde hoşunuza gitmiyor. sınırı nereye çekeceğiz? ben kişinin organlarını görülmeli/kapanmalı diye ayırmamayı tercih ediyorum.benim için insanın eli,ayağı,yüzü,kolu neyse penisi,götü,memesi de aynı şeydir. insan kıyafetlere gereğinden fazla anlam yükleyip kendi özünü unutmuş ve kendine yabancılaşmıştır.

bu şekilde baktığımızda toplum içinde sekis yapmaları da normal karşılanabilir. hep demez miyiz cinsellik yemek, içmek, sıçmak gibi doğal bir ihtiyaçtır diye.

toplumun iyi eğitimli, nontheist kesimine mensup insanların bile zihninin derinliklerinde huysuz yaşlı bir muhafazakar varmış ehiehei

eyyorlamam bu kadar

Sosyal ağlarda paylaş

Direkt bireysel görüşlerine aykırı olduğu için tepki verenler belli başlı zaten. Burada esas konuşulan, ortamın ve amacın çıkarlarına uygun bir hareket olmaması konusu.

Sen ben şu bu, geniş vizyonda veya rahatlıkta insanlar olabiliriz ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek de gerek bazen. Çoğunluğun görüşüne hitap edemedikten sonra değişim istekleri pek gerçekleştirilebilir olmuyor ne yazık ki...

Yani bunlar normal gelişmiş ülkeler için kıstaslar tabi, bizim ülkemizde her şeyi raconuna göre yaparak da bir nane elde edilemeyebilir o yüzden bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...