Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

Ya abi şu ya ağzına sağlık. Cidden çok komiksiniz şuraya mesaj atan %70 falan.. Neyden memnun olmadığınızı bile belirtmeden, her bölüm çıkar çıkmaz dakikasında salyalarınızı akıtarak izleyip, bölüm biter bitmez de "öff ne leşti" gibi yorumlar yapmaya geliyorsunuz şuraya,çok acıklı lan ahah Sevdiğinizi itiraf edince mainstream olmaktan mı korkuyorsunuz nedir yani?

bu sezon tek beğenmediğim bu bölüm oldu, geldim sam ölsün yazdım.

bunu yazmayalım mı şimdid annamadım
Sosyal ağlarda paylaş

@Laorx ya yok abi ne alakası var benim söylediğimle bir karakterin ölmesini istemenin.. Tam tersi demek ki karakterden yeterince nefret etmişsin, bağlanmışsın bir derece yani asdgas
"Sam ölsün" diyerek bile bölüm hakkında bir yorum yapıyorsun aslında, onu bile yapmayan arkadaşlar mevcut sayfalarca. Yok ejdere şu kadar para saymışlar, yok dizi çok boktanmış, yok kitap aslında şöyleymiş de dizi böyleymiş... Her bölümden sonra istisnasız, komik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz silik karakterlerin de katksı oluyor abi öyle demeyin. Herkes heroic super kahraman karizmasıyla gezmemeli hikayelerde. Sam gibi karakterler bir nevi derinleştiriyor. Tully hanesi hakkında adam akıllı fikrimiz yoktu mesela bu sezona kadar. Sırf Sam'in ailesini görmek bile biraz fikir verebiliyor. Sam sahnelerinin gereğinden fazla uzun olduğunu ben de düşündüm izlerken ama "amaaan be bu ne" deyip de kapatmadım yani, e o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Kitap ve Dizi nin 2 farklı anlatım modeli oldugunu anlamak, ikisinin kısıtlamalarının farklı oldugunu anlamak okadar zor olmamalı bu kadar 'kapasiteli' bir kitap okuyucusu icin.

Olay bu ya. İlk defa mı görsel versiyonu yapılan birşeyin kitabını okudular nedir anlamadım ki. Kitabını okuduysan dizisi, filmi vasat kalacak yanında yani, tecrübeyle sabit. Bunu bilmemek tamamen kendi aptallığınız. Gidip kendi aptallığınızın reklamını niye her hafta burada yapıyorsunuz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

daha iyi bir dizi izlemek istiyorum?
lan keşke kitabı okumasaydım da rahat rahat dizinin dizi olarak aptallıklarına bok atabilseydim, zira dizi dizi olarak da gayet boktan. çoğu bölüm

ben kitabı okumadım ama dizinin kalitesinin düştüğü çok bariz. azcık dikkatli izlendiğinde göze batıyor, insanın sevdiği bir dizininde bok edilmesi hoşumuza gitmediği için burada eleştiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Bu tarz silik karakterlerin de katksı oluyor abi öyle demeyin. Herkes heroic super kahraman karizmasıyla gezmemeli hikayelerde. Sam gibi karakterler bir nevi derinleştiriyor. Tully hanesi hakkında adam akıllı fikrimiz yoktu mesela bu sezona kadar. Sırf Sam'in ailesini görmek bile biraz fikir verebiliyor. Sam sahnelerinin gereğinden fazla uzun olduğunu ben de düşündüm izlerken ama "amaaan be bu ne" deyip de kapatmadım yani, e o zaman?
holywood işte
şişkolara umut veren karakter
Sosyal ağlarda paylaş

resmen şeriat geldi ya...

ulan şu tommeni doğuracağına taş doğursaymışın cercei, hükümet kimlere kaldı.

şimdi khalesiye 1000 gemi gerekiyor. öbür amcada bana 1000 gemi yapın diye emir verdi...

gerçi 1000 gemiye kendi binse gene khalesinin tayfa açıkta kalır 2000 gemi lazım net.

Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü bölümdü

Lan bi defa sam'li sahneler, üzerine tartışılmış sanırım. Arya'nın mal gibi stark dürüstlüğüne yatması. e neden izledik o zaman o kadar zaman yok suratsızlar falan sonunda bu olacaksa? khalesi de bildiğin cheat açmış, iron islands'daki kuziş de gelsin altına bi gemiş çeksin tam olsun anasını satayım. tek olayı bölümün işte din-devlet işlerinin birleşmesi oldu ki o da boktan bir mantık oldu bence. Şimdi saçma sapan kaç bölüm yok sparrow öldürülmeye çalışılması izlicez. Lan hani winter is coming'di.

Sosyal ağlarda paylaş

Of ne kadar kötü bi bölümdü. Sam 10 numara karakter ama gereksiz uzatıyorlar bazı sahnelerini, şu yemek muhabbetinin ezelden farkı yoktu (sanırım. Ezel ne la asd).

Flashbackler iyiydi, benjen revealı da sevdim. High sparrow buildup da iyi gidiyor sezon finalini artık öğrendik ama temelini iyi atmışlar. Yalnız benim anlamadığım kingsguard kumendırı nasıl oluyor da kingin nerde olduğunu bilmiyor. Tutarlılık ramsey seviyesinde za

Genel olarak diziyi eleştiren kitapçılar haklı, hem heyecandan feda etmeden hem de bölümleri 10 saat yapmadan kitaplarda anlatılıp burda atlanan çoğu plotu, gereksiz sahneleri kesip ekleyebilirlermiş. Da işte ortalama dizi izleyicisinin evlilik alyansı kadar aklı olduğu için bas memeyi bas pipiyi popoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon iyi gidiyordu bu bölüme kadar, bunda sıvamışlar biraz.

Randyllı güzel yapmışlar beğendim, Iliyn payneden sonraki en güzel cast olmuş. Ama randyll kılıcı hep yanında taşıyor, şişmanın öyle araklaması çok zor.

Daenerys de Başkırdistanı ayaklandırdı hadi bakalım. Onun esas ilacı joraydı ama ille de mavi pipi isterim diye tutturdu, Daario kesmiyor onu.

Tormundla jamie brienne için kapışacaklar mı acaba? Kapışırlarsa gönüller kuzeyin boğası tormund devdiken den yana
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...