Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
ben bu shamanların gelmişini geçmişini seviim ya.... ya böyle bir çekiş nası yapabilir bir insan oğlu. allah 1001 türlü belasını versin: https://hsreplay.net/replay/TXFmT3t9BBfz3TCRJvSjJY

sonra niye aggro'dan nefret ediyorsun. Tabii ki edersin abi. Adam her 3 maçın 1'inde buna benzer çekiyor. Bir kontrol deckinin istediği gibi çekme olasılığı ise 10'da 1. Ne anladım ben bu işten. Herkes aggro/tempo oynasın, rahatlasın Blizzard.

rekt..
Sosyal ağlarda paylaş

kafasını kullanmaktan korkan oyuncular aggro shaman dışındaki decklere dokunamıyorlar muhtemelen. asıl sorun iyi oyuncuların da ben neden ugrasıyorum ki diye düşünüp aynı decki oynamaları. beyinsiz bi güruh oluştu malesef. oyun türkiye gibi oyun oldu
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

kafasını kullanmaktan korkan oyuncular aggro shaman dışındaki decklere dokunamıyorlar muhtemelen. asıl sorun iyi oyuncuların da ben neden ugrasıyorum ki diye düşünüp aynı decki oynamaları. beyinsiz bi güruh oluştu malesef. oyun türkiye gibi oyun oldu

aslında kafa kullanma işi dğlde,metaya göre ne deck kullansam tırmanırım derdi o,ben mage oynuyom şu an mesela bok gibi winrate ama golden yapcam diye oynuyom,millet dragon warrior-agro shaman-huntar oynuyo haklı olarak metayı sikertebilmek için. biraz mantıklı düşünün

agro shaman > dragon warrior
dragon warrior > shaman hunter hariç alayı
huntar > dragon warrior - druid

öyle gidiyo işte

tempo mage var bide işte iyi çekersen şansın var herdecke karşı,diğer türlü elinde ya full spell yada full minion olunca rekt,hiç bi decke karşı şansın kalmıyo,yogg a kadar dayanıp yoggda efsane hareketler yapmadıgı sürece
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yazmıştım, hunter güçlendiğinden warrior sıkıntıya düştü bu yüzden şaman azdı tekrar diye. Ekosistem kaydı resmen. V.syndicate yeni meta raporu koymuş, wotog çıktığından beri warrior ilk defa düşüşte, hunter şaman kaynıyor ortalık. Control destesi artık hiç yok felan nerdeyse. Bi haftadır oynayamıyorum gerçi ben, arayı biraz daha soğutup kurtulsam şu oyundan negzel olur diye düşünmeye başladım :d
Sosyal ağlarda paylaş

ben hunter oynuyodum. dragon warriora win rate yüzde 40.

belki benim öyledir bilmiyorum.

nedense hunter gelince karşıma rahatlıyorum ben şaman değil diye.
neyle oynarsam oynayayım miracle rog olsun cthun warrior olsun daha kolay yeniyorum hunterı.

şaman turn5-7 arası bitiriyo genelde zaten delirtiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.multitwitch.tv/lifecoach1981/thijshs

thijs ile lifecoach legend race yaptilar.. basta kotu baslasa da sonradan yetismisti thijs ama yetmedi..

az once kazandi lifecoach (hatta serverda 1. oldu sanirim cunku rank 1 oldu direkt)..

thijs rank 4 civarlarinda henuz..
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oilin deaktif olacağı metada gidip blade flurry'i itin götüne sokan gerizekalı blizard.

tamam heroya vurmasın ok. bari 2 mana olsun. mümkün değil abi board clearsız dekle şamana karşı birşeyler yapmak.

self healda gitti healbot gidince. reno deki yapsan yavaş kalıyo. kendinden tauntlu mobu yok rogun. belcher falanda gitti. yok yani yok survive edebileceği bir durum yok. race'lesen burst için elinde büsürü kart biriktirmen gerekiyo falan.

ya survivalı olacak late'e taşıyabilecek ya saçma sapan burstu board clearı olacak dekin.

illa şaman mı oynicaz yüzde 50 üstü rate tutturabilmek için ben anlamıyor.

ne kadar kötü oldu abi oyun. şu önceki expansion çıktığından beri rezalet bişey oldu. dragon warrior+şaman geliyor sadece.

wild oynicam gerçekten sikerler bu nedir standardın ızdırabını sikeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

mechlerden-aptal spellerden iyidir yine standart,bide secret pala var fdsfs

tek yapmaları gereken warriorun 4-3 charge 4 manası nerf yesin berserk nerf yesin bide ghoul 4 mana olsun,shaman nerf yesin doomhammera bi çare 4 mana 7-7 bi çare bide tuskar tabi lul,call of the wild 9 mana yap,prieste 2 drop ver,roga flury geri ver heroya vurmasın,oldu bitti gül gibi standart sana

he bide en büyük aptallıkları rag lightlordu paladin kartı yapmaları,neutral olcaktıki control-mid range oyunda dönsün ufaktan

ve yeni class gelsin artık,oyun şenlenir.gerçi blizzard balance team onuda imba yapar herkes onu oynar emenike

bu arada eylül ayı sonu gelcek card back baya efsane

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda aggro metadan başka meta olmaz gibi geliyor bana böyle devam ederse. Priest denen lanet class varken control deck oynamaz millet. Meta controle biraz kaydığı an priestler çıkıyor ortaya tüm control oynayanlar klavyeyi parçalayıp aggro oynuyor sonra (:D
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Maksat duvar dizmekse soggoth daha iyi zaten. Cenarius'un olayı biraz daha token deck finisher'ı olabilmesinden, yoksa bu metada 2/2 tauntlar böcek gibi ezilip geçilio

ya baska bir deck yapmıstım ismi öyle kaldı. 2 agac vardı faceless vardı , bog creeper vardı fln... amac hızlı sekilde rampleyip tek tek minion inmekti tabi bu fast meta ile gümledi deck.

Cenarius'un söyle bi iyiligi var bu kadar taunt var yine yetmiyor ya... cift taunt cift taunt'tur ya. Worgen decklerine fln. iyi geliyor 2 taunt olması + fandral ile sinerjisi mevcut.

yanlıs hass diyorum druid of the claw beast degil combo patlar^^ belki 1'ini kodo yaparım onların
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...