Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

reno n'zoth rogue'la kapıştım c'thun warrior olarak
n'zoth'u shadowstep'ledi, reno'yu 1/1 copy'ledi, copylediğini de shadowstepledi falan
2 n'zoth 3 reno gördüm maçta, arada anub'arak'lar falan da var. öküz gibi greedy bi deck yapmış/oynadı adam
armoruma sağlık. 3.C'thun battlecry'ı +2.C'thun masadayken yenebildim neyse.

oyunun fatigue'e gitmesi acayip güzel bişi ya ama

ha bi de geçen gün laf arası artık 2xbrawl oynanmıyor demiştim, dedikten sonraki gün falan 2ledim brawl'umu (acolyte'ı attım). faydasını görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yogg saron'un en iyi calistigi deck druid.. gecen sezon 6'a kadar onla tirmandim.. bu sezon 8'e geldim henuz..

o kadar cok oynadim ki bu deckle.. diger decklerle sicar oldum (dragon warrior'a gecince rank kaybediyorum o derece).. ama baya viable bir deck enteresan bir sekilde..

oynamasi klasik decklere gore biraz farkli.. wild growth, innervate, nourish, mire keeper ile iyi planlamak lazim mana akisini.. onlara gore violet teacher ve fandral ile board kontrol yapmaya calismak onemli..

biraz pahali bir deck ama tavsiye ederim kartlarin cogu varsa.. en keyif aldigim deck su anda.. druid 500 olunca birakacaktim, birakamadim :P..

deck de bu: https://tempostorm.com/hearthstone/decks/token-druid-standard-meta-snapshot-july-31-2016

bu arada 100 oyun oynadiysam 10 tanesinde yogg gerekmistir.. yogg haricinde guclu bir deck.. ama board clear olmadigi icin o kismi yogg ile kapatmaya calisiyorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

onyxia ve fandral yapmam lazım. son 2000 dustı harcadım demin. malkoroka.

10 oyunda dört kez o skik dabıl dmg yedirten şeyi verdi oyun kaybettirdi.

o varken bide yogg attım kendime pyro atıp 20 vurdu

Kim dedi abi yogg warrior oyna diye :D
Malkorok'un da modası geçti sayılır bu arada. Ben kullanmıyodum dragon warrior'da. Deathwing iyi gidio o deck'e.

Spyro hem cenarius hem onyxia mı var senin deckte?

Dustım da kalmadı gerçi ama olunca onyxia mı kraftlasam ki. Warrior'a taktım bu ara kafayı ama uzun vadede druid oynarım heralde en çok.

Yeni adventure napacak acaba bakalım. Barnes ve curator yeni meta decki yaratabilecek mi acaba...
Geçen redditte bi adam curator sonrası 2 turn ile yapılcak potansiyel komboların listesini çıkartmış (alexs>tuskboar po faceless gibi uçuk şeyler) öyle bi kombo anlayışı çıkar mı acaba. Emperor da bir gün ayrılcak aramızdan, düşündüm acaba kombo anlayışını emperor gidince barnes curator gibi kartlar yerini doldurarak devam ettirir mi. Cok var tabi daha buna kafa yormaya ama
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

worgen otk şu an en nefret ettiğim deste olabilir.

4 kart ya, worgen,charge,inner rage ve faceless

32 vuruyor. 10. turne kadar her türlü removal'ı da var. emperor gelmese bile öldürmese de süründürüyolar.

he he
kaynak yönetimi açısından oynaması en zor deck falan şu an
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
Spyro hem cenarius hem onyxia mı var senin deckte?

Dustım da kalmadı gerçi ama olunca onyxia mı kraftlasam ki. Warrior'a taktım bu ara kafayı ama uzun vadede druid oynarım heralde en çok.

evet ikisinin de oldugu versiyonu oynuyorum ama bu adamlar metaya gore guncelliyor deckleri.. son hali daha iyi olabilir belki su anki metada..

onyxia da bu deck disinda HS kariyerim boyunca oynandigini gormedim.. ona gore yap :).. ama cok is yapiyor, onu soyleyim tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...