Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fener anelka yı alıomus

hellspe

Öne çıkan mesajlar

bu tip haberlerde italya 1 , türkiye iki numara. gazeteler en ufak bir duyumda haber yapıp , bi ihtimal gerçekleşirsa " aha işte tamtam gazetesi şu şu tarihlerde bildirmişti bu transferi" diye başlık atmak için yapıyolar bu haberleri[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

Fener beni de alıyormuş.
Gazeteciler acaip uçuyor gerçekçi olmaları lazım[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu

[Bu mesaj screamer tarafından 07 Ocak 2005 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 07 Ocak 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
yalandır.
[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

simdi adamlara haber lazim,
dusunduler acaba uefa kupasinda oynamamis tanidik bi isim var mi die. dusunduler dusunduler, manchester city de anelka var.
fiyatini ne yazalim bu adam 11 milyon dolar eder tamam fenerde bu parayi verir, bizde satariz gazete, ne de olsa millet olarak sahtekarliga goz yumariz, cok severiz.

bu haberin dogru cikmasi, sahtekar olduklarini degistirmez.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hoijdonk u satarlarsa oradan bir 4-5 milyon dolar gelir herhalde... gerçi artık o kadar eder mi bilemiycem... üstünü de tamamlayabilirler bence para var çünkü fenerbahçede...
anelkayı biz de düşünüyorduk sene başında ama pahalı geldi bizim yöneticilere vazgeçmişlerdi sonra...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -

[Bu mesaj fortinbras tarafından 07 Ocak 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 07 Ocak 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
valla hoijdonk u satarlarsa oradan bir 4-5 milyon dolar gelir herhalde... gerçi artık o kadar eder mi bilemiycem... üstünü de tamamlayabilirler bence para var çünkü fenerbahçede...
anelkayı biz de düşünüyorduk sene başında ama pahalı geldi bizim yöneticilere vazgeçmişlerdi sonra...

evet söleşmesi karşılıklı olarak fesh (pardon pes :) ) edilirse 1-2 milyon dolar tasarruf edilir
bu arada hoijdonktan 4-5 dolar bonservis gelir demen hakkında diycek bişey bulamıyorum.

[Bu mesaj forgiver tarafından 07 Ocak 2005 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...