Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

O kadar bariz bir durum olduğunu sanmıyorum. En fazla kendisi oynamaz, eh koca takım bir oyuncunun oynamamasıyla devrilecekse de devrilsin zaten tepetaklak. İpler kimin elinde olursa olsun yabancı sınırının kalkmasıyla adım adım düşecek zaten, artık 2 bar daha yetenekli yerli oyuncuların bulunmaz hint kumaşı olduğu dönem bitti. En azından yabancı sınırı geri gelene kadar (ki muhtemelen getirecekler geri 2 vakte)
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

ilk 11 oynadığı sürece çok rahat sabote eder

prandelli de toptan kaçıyordu
burak filan daha çok press yapıyordu yani o derece

demek istediğim melo giderse snijder oynarsa
selçuk ben amelelik yapmam oyun kurucuyum der içine eder takımın

Orada anahtar kelime "ilk 11 oynadığı sürece".

İlk maç baltalıyo mu, bi maç daha oynat, yine mi baltalıyo, 3. maça çıkartmıycaksın. 4-5 beklesin kenarda, 6'da sok bakalım oyuna, akıllanmış mı. Akıllanmadıysa çek geri yedeğe.

İstediği kadar yıldız olsun, tek adamı kestin diye takım çöküyorsa zaten o takım baştan iflah olmaz demektir, ona göre kuracaksın kadroyu.
Sosyal ağlarda paylaş

E Hamza tamam da aynı şekli Prandelli'ye de yapmadı mı bunlar?

Bir de Pep geldiğinde t.direktör bile değildi, ilk A takım tecrübesiydi, altyapı antrenörüydü.

Olay işte o tavrı alacak t.direktör ve orada t.direktörü destekleyecek düzgün yöneticide bitiyor. Yoksa ortalığı boş bırakırsan acımaz yerli, şımarır.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı sınırı sürseydi anlardım.

Ama eldekilere göre gayet iyi bir alternatif, hızlı, patlayarak oynayan kanat. Bencil mencil ama o kadarı olur.

Yıllık ücreti de gayet düşüktü, 1M € alıyordu.

Pratikte yabancı sınırı yokken takımdan 10 tane yerli gönderirsin ama Amrabat'ı kadroda tutarsın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...