Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Bu sezon bitti gitti diye bir laf yok avrupaya gidecek bir sırada bitirmek zorundayızki ceza gelirse(gelince) bir senede cekip bitirelim.

Denizli istifa etmez. Emeklilik parası pesinde o.

dogru, denizli ahlakli bir adam olsa trabzon macindan sonra gorurduk zaten aciklamalarini.

yasli kurt, para pesinde sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

@madcov şu futbolla 3 ve 4. sıradan da ümidim yok. konya başakşehir geldi geçti. futbolcuların para hariç hiçbirşey umurlarında değil isteksiz, mücadelesiz bi takım. şu futbolla bu sezon gitti başka bi açıklaması yok. mustafa denizli ile yönetim bi şekilde bir araya gelip karşılıklı yollar ayrılmalı. doğru para için istifa etmez gittiği yere kadar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Su futbolla 8. bile zor bitiririz zaten. Ama kasti olarak takımı baltalamaya calısmayan random bir TD + U21 den random bir forvetle ilk 4te bitirebiliriz gayet.

Dusundukce gulesim geliyor adam Linnesi cıkarıp Carole u koydu mac basından beri 1 tane bile dogru pası olmayan olcan yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Melo gitsin
Burak ölsün
Hamza kovulsun

diyenler orgazm sigaraları yakıldı mı?

Hamza gitsin diyordum bir tek, hala da gitmesi doğru diyorum. Denizli yerine Hamza da olsa daha iyi olmayacaktı durum. Yerine Denizli gelsin demiyordum zaten. Şu an kötü durumda kötü kadro kadar hala Hamza'nın saçmalıklarının da etkisi var. Takıma yüklenme yaptırmaması, Bilal ısrarıyla diğer oyuncuları köreltmesi, Sneijder önünde Bilal oynatması, Sabri yeter deyip bek aldırmaması, Umut'u savunması... İbrahimoviç dalgası sürerken "Başka forvet alsak Burak nerede oynayacak?" demiş bir adam Hamza.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...