Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

ya ben bu transfer deadline'ının neden esnetilemediğini anlamıyorum. nedir yani -1+1 saat oynasa. imzasız yollamak yetolugun kralı da imzalı tam yollayan de gea transferini de yaktı adamlar.

de gea olsun bu olay olsun nolacak ki yani fifaya zararı ne.

abi milyon euroların döndüğü bir sektörde ( yeri geliyor 50m -70m eurolar felan ki ülke kurabiliyorsun bu paralara ) belli kuralların ve biraz ciddiyetin olmasıda abest değil be...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Naptiniz yeto yönetimin yetersizliğini konuştunuz mu?
Ya 23.55te biz girdiydik sisteme, sistem cortladi olayı ezikliktir yaaa? Olm böyle bir yalan çıkmayacak mı ortaya? Üstelik neden böyle bir şeyi son saate bıraktınız?

Hepsi neyse de Krozbergmidir nedir, çocuk arkadaşları ile bugün vedalaşıp uçağa binmiş. Adam havadayken olay kesinleşmiş. Indiginde kesin dumur olmuştur.

Aziz Yıldırım'a istediğiniz kadar sallayın. Şöyle bir aptallik, şöyle bir eşşeklik Aziz Yıldırım yönetiminde kesinlikle olmaz. O kadar da eminim.

Yazık oldu. Fıstık gibi oyuncudan mahrum kalacağız Ocak ayına kadar. Tabi o da adam galatasaray 'a kızıp sözleşmesini feshetmezse.

aziz yildirim demis. karsilastirdigi olaya bak akil fikir. hitler de lider olarak cok buyuk biriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta bir transfer dönemi var, zırt pırt kadro değişmesin diye sınır mınır konuyor. Dediğimiz gibi eksik evrak tamamlamaya biraz süre verilebilir de komple bomboş evrak yollamak da yüzsüzlük olmuş biraz, vermeseler de hak veririm ben.

Ama FIFA genelde futbolcu leyhine çalışan bir kurum. GS'nin gözünün yaşına bakmaz da futbolcu önemli. Großkreutz yine de GS'ye geçmeyi isteyince muhtemelen etkisi olacak, bu kadar süre boşta kalmasın diye hatır gönül bir kıyak yapacak da kulbuna uydurup 1-2 güne transferi onaylayacak gibi geliyor bana. Önceden bi reddeditp göz korkutuyor, bi daha yapmayın kötü olur diye azarlıyor olabilir. Hazır milli takım arası da var liglerde, halletmeleri ihtimali var.

Ha, rezillik hala büyük rezillik, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Normal koşullarda transfer iptal oluyor.

Ama Dortmund açıklama yaptı resmi sitesinden: "Son olaydan sonra hem GS hem oyuncu geldi bizden transferin bu koşullarda gerçekleşmesini istedi, biz de kabul ettik. Adam artık lisansı çıkmasa da GS'nin, GS antrenmanlarına ve özel maçlarına çıkacak, İstanbul'a yerleşecek. Herkes mutlu böylece" dedi.

Almanca bilenler ve google translate'çiler için Facebook'a koydukları açıklama:

https://www.facebook.com/BVB/photos/a.196395950372393.49458.134904013188254/1212851132060198/?type=1&fref=nf&pnref=story
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...