Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

van persieyi silkerler.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/79117/Kralice_nin_kugusunu_kesen_Turk_konustu.html?nrgdeihvomwjzpei

Olay günü yaşananlar ile ilgili Fidan şöyle konuştu: "O gün bir kuğuyu yaşadığım yere yakın olan Bennett Gölü'nde yakaladım. Keserken bir balıkçı fotoğraflarımı çekti. Fotoğrafımı çektiğini de gördüm. Daha önce de çekmişlerdi. Ardından polis geldi. Çekilen fotoğraflardan beni tanımış. 'Bir kuş kestin mi?' diye sordular. Ben de 'evet' dedim. 'Çok aç olduğun için mi kestin? diye sordular. Ben de 'hayır tadını merak ettim' dedim. Sonra beni tutuklayıp karakola götürdüler.
Sosyal ağlarda paylaş

Telles'in kiralanması bence çok sıkıntı değil. Ancak şu plansızlık beni öldürüyor. Melo'nun aylardır gitmesi gerektiğini söylüyoruz zaten adam kafada bitirmiş fakat eh be kardeşim son dk kimseyi alamayacakken mi yapıyorsun. Sanki inadına Bilal'ı oynatcam diye yapılmış. Jose bence bu senenin net en iyi transferi. Adamın sakinliği ve top hakimiyetini görüşünü çok sevdim ben ama işte sıkıntı takım da yedekleyebileceğin birileri yok ki.

1)Orta sahada Selçuk, Jem Paul, Jose, Hamit, Bilal var. Hamit zaten yok. Geriye kalanlardan biri sakatlansa, formu düşse, alternatifin yok. Yedeğin yok. Bilal'ı koyacak oraya, kafada baştan beri o var çünkü.

2)Dzemaili'yi yolladın, tamam kötü oynadı geçen sene ama adamın kapasitesi bu değil, yolladığın takım maaşının sadece 30%'ini ödüyor. Lan mantığı ne bu işin biri bana açıklasın

3)Sağ kanat Yasin, Umut vs. Umut'u koyacak oraya kanser edecek. Olmayan sağ açıktan inat ediyor Umut'la. Resmen inat. Amrabat gayet kalabilirdi burada.

4)Forvette tek Burak, sakatlandığı an Umut oraya geçecek. Umut'un forvet olduğu maçlara bakalım GS kaç gol atmış kaç puan toplamış.

5)Sağ bek Grosskeutz umarım sakatlandığından dolayı patlamaz. Bence formundaysa disipliniyle oyun bilgisiyle iyi iş yapar. Ama durumunu gerçekten bilmiyorum. İyi transfer diye umut ediyorum.

6)Yine; madem Melo gidecekti kardeşim aylardır niye adam aramıyorsun. Olacak iş değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Ontivivi de gitmiş.

http://www.sporx.com/galatasaray-ontiveroyu-da-gonderdi-SXHBQ486984SXQ

Bu arada West Brom dan forvet Ideye ile görüşüyormuşuz.

abi bu maaşını ödeyip kiralama yabancı kontenjanına yer için oluyordu. şimdi neden maaşını ödeyip kiralamışız ki. jkhjhlgjmfgh kgjllhkhjklu'da mı pişecek bu adam, voleybol topundan amblem yapmışlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...