Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

16 milyona van persie geldi işte komşuya onu izliyeceğiz. Akıl dolu 7-8 pas 10-12 de gol belki görür belki göremeyiz.

Burak min 16-17 gol 5-6 asistle oynayacak. Estetik olarak RVP'nin yanına bile yaklaşamayacak ama izleyin görün.

Neyseee boş muhabbetler bunlar. Bu GS terihinin en başarılı kadrolarından biri Burak da o ekibin golcüsü. Budur. Bu gitsin aynisinin adı başkası gelsin demek de uzun cevap hak etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Alinti

G.Saray'da kaldığı için mutlu olduğu ve camianın evi olduğunu Özbek'e söyleyen Melo'nun, "Bu sezon benim için 3 milyon euro'luk bonservis bedeli ödemeyen takımları oynayacağım futbolla pişman edeceğim. Bu sezon benim için onur sezonu olacak" dediği öğrenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ben burak yerine niasse'ye razıyım.

ÇOK pişman olursun, ben diyim.

Beş yılda 34 gol atmış sadece (Ouakam diye bir takım)
Brann kiralık gol yok

sonra Hoop Türkiyeye gelmiş.
Akhisar formasıyla 40 maç 15 gol
L.Moskova 8 gol

2012'de sengal U23 milli takımına girmiş 5 maç 0 gol
daha önce U21 takımında 25 maç 6 gol.

HİÇ senegal A Milli formayı giyememiş.

Bu adam Buraktan daha iyidir dersen bunun tek anlamı mesnetsiz nefrettir be Red kardeşim.

Burağın yanına iyi forvet gelsin - anlarım
Burak gitsin daha iyisi gelsin - gene anlarım ama

Red said:

ben burak yerine niasse'ye razıyım.

bunu anlamam be kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

Yappma be Rew istatistiğe bakarak değil

bak şöyle anlatayım, Senegal milli takımının yedek forvetleri Musa sow ve Demba Ba. Trabzonlu Dema N'dyo bile girmiş milli takıma bak, süre de alıyor.

Betis'te ki N'diaye ile genç milli takımdaymışlar Ndiaye v.b. herkes yürümüş, geliştirmiş kendini, Avrupa kulüplerinde başarılı olmus bizim Niasse şişmiş kalmış, kariyerinin ZİRVESİ Akhisarın forveti olmak, BURAK GİTSİN BU GELSİN diyenler de beni hasta etsin müsadenle. Bu nasıl bir komplekstir abi...
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bakınca evet, ama adamı çok izlemediğim için yorum yapamıyorum.

Bu arada Luca Toni hakikaten gelsin yahu, 38 falan ama 1M bonservis 1M kendisine versek 2 milyona kapatırız işi en en en pahalı olarak (şu anki maaşı 400k imiş). İki sezondur Serie A gibi ligde Verona gibi dandik takımla 20 gol atan adam Türkiye'de 25'i rahat görür belki 30'u zorlar. Tam güzel pivot santrafor tipi. 1 sene oynar, Podolski'yle Sneijder'le beslenip takımı sırtlar, bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...