Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgilimi gırtlaklamak istiyorum

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

pupa_yelken said:

sipeyskeyk said:

pupa_yelken said:
Magazadan bir sey alacaksan da ayni boy ve bedendeki kadinlara fikirlerini sor "kiz arkadasima hediye alicam da bu mu bu mu sizce?" gibi.. Hatta denetip ustlerinde gorebilirsin. Ic camasiri olmasin tabi bu :)
şunun az ekmeğini yemedim. Karşıdaki kızın oynaklık seviyesind göre o an karar verip kız arkadaşıma / anneme hediye alıyorum bir yardım eder misiniz? (Yavşak bir gülümseme eşliğinde) = profit

Bu konuda sahit oldugum abimin efsane cumlesini paylasayim. Kizin birine yaklasip der ki: "Pardon, kiz arkadasima hediye alicam. Sizinle ayni beden ama sizin kadar guzel degil tabi. Bunu bir deneyebilir misiniz?". Denendi %100 calisiyor.

hadi beyler hile yazmış adam, asılın
Sosyal ağlarda paylaş

pupa_yelken said:

Magazadan bir sey alacaksan da ayni boy ve bedendeki kadinlara fikirlerini sor "kiz arkadasima hediye alicam da bu mu bu mu sizce?" gibi.. Hatta denetip ustlerinde gorebilirsin. Ic camas
Bu konuda sahit oldugum abimin efsane cumlesini paylasayim. Kizin birine yaklasip der ki: "Pardon, kiz arkadasima hediye alicam. Sizinle ayni beden ama sizin kadar guzel degil tabi. Bunu bir deneyebilir misiniz?". Denendi %100 calisiyor.

Bi baska kiza benim icinde ayni cumleleri soyler diye dusunmediyse kesin yabanci
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kitchenaid artisan alanı gırtlağından öpebilirim ben açıkçası :(

Hatta bana kitchenaid alana bir yıl ekşi mayalı çeşit çeşit ekmek yaparım, var mı almak isteyen sdf

Şu anda tatlı yapıcam mesela, dakikalarca yumurta çırpmaya üşeniyorum. Halbuki olsa bi kitchenaidim, koyardım vızır vızır çırpardı

İşte kapitalizm budur. Halbuki bir çatal ve bir kase yeterli kek yapmak için, ama insan binküsür liralık şey istiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sabah bi istek geldi giriştim ekmek mayaladım, şimdi istek var ama güç yok tatlı yapmağa

Yolla bana mikserini ben sana kargoyla gönderiyim her türlü tatlıyı ekmeği. Nası fikir?

Bu sayede talı isteğin geldiğinde yapma isteğinin olmasına gerek kalmaz hem sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Sahibindende 450ye görmüştüm bi kere ama o dönem hiç param yoktu, şimdi 450m var ama min 800e var ikinci eli :( onun da hamur ucu var mı bilmiyorum bakmadım ilana

Kitchen Aid almak zorunda degilsin abi. Istedigin urun icin diger markalar da yeterince kaliteli sayilir. Kenwood falan bakabilirsin mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Ya sabah bi istek geldi giriştim ekmek mayaladım, şimdi istek var ama güç yok tatlı yapmağa

Yolla bana mikserini ben sana kargoyla gönderiyim her türlü tatlıyı ekmeği. Nası fikir?

Bu sayede talı isteğin geldiğinde yapma isteğinin olmasına gerek kalmaz hem sdf

Bu yokmuş bizde. İstek dediğim böyle bir şey daha aletlerin adını bile bilmiyorum bazılarının :D
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Drall said:

Sahibindende 450ye görmüştüm bi kere ama o dönem hiç param yoktu, şimdi 450m var ama min 800e var ikinci eli :( onun da hamur ucu var mı bilmiyorum bakmadım ilana

Kitchen Aid almak zorunda degilsin abi. Istedigin urun icin diger markalar da yeterince kaliteli sayilir. Kenwood falan bakabilirsin mesela.

Kenwoodun yarım kilo hamur karıştırabileni beşyüz lira abi. Değmez, üçyüz daha verir ikinci el kitchenaid alırım iki seneye bozulmaz. Ha kenwoodun ikinci eline girmem muhtemelen, bi de denemem lazım tabi kalitesi nasıldır.

Ayrıca reklam abi, kapitalizm, kaçırıyosun o kısmını sdf

Ayrıca 24kitchen ne güzel kanal, teledünya temel pakete düştüğümüzden beri tv açmıyoruz, 24kitchen olmayınca ngc wild bile tat vermiyo. 7 lira daha verip üst pakede mi geçsek acaba

750ye iki tane konmuş sahibindene. Almak isteyen varsa güzel fiyat. Ben 400 450den fazla vermem ama ölücüyüm sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...