Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgilimi gırtlaklamak istiyorum

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Nigger_of_the_sand said:

Hediye çekinin de fiyatı belli, cebine para koymuş gibi olur

alisverise meraki oldugu bir konuda alir ve baska cicek, cikolata, pasta, supriz kutlama vs ile desteklersen ve izah edersen olmaz hic, aksine daha memnun olur. orjinallikten kaybedersin birtek, eh mutfak robotu almayi dusunerek zaten hediye cekinden bile berbat bir hediye plani yapmissin zaten, anneler gununde anneye alinir anca ole kucuk ev aleti :P mesajida berbat hani isteme durumunu gectim, "al sana robto aldim bol bol yemek yap bana :D senin yerine evin ihtiaycini dusundum!"
Sosyal ağlarda paylaş

Hediye çeki ne ya patronların işçilere dağıttığı ramazan yardımları gibi. Bence al bi hediye ve değişim fişide koy. Zaten istemezse ya bu bana büyük geldi vs vs sallayıp istediğini alır geçer ve hediye alma işini atlatırsın ama sınıfta da kalırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hediye çeki diyenler forumdan bir gün süreyle kendi istekleriyle çıkış yapmalı

Gerçi mutfak robotunu düşününce insan bi acaba diyo. Ama yine de beraber yaşıyolarmışzaten, hediye çeki senin paran benim param al sana harçlık muhabbetine sokar bence ilişkiyi. Bence antep'e günübirlik uçak bileti al
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Hediye çeki ne ya patronların işçilere dağıttığı ramazan yardımları gibi. Bence al bi hediye ve değişim fişide koy. Zaten istemezse ya bu bana büyük geldi vs vs sallayıp istediğini alır geçer ve hediye alma işini atlatırsın ama sınıfta da kalırsın

yoo cok iyi fikir dogumgunu icin, yildonumlerinde, sevgilielr gununde filan alinmaz cek. degsitirme fisi herkesin aklina gelirde cok az insan onu yapar, kadinlar genelde odun olmadiklari icin gidip degistirmezler oyle kolay kolay, aman hediye aldi bana ayip olur iade eder farkli bisey alirsam diye dusunur cogu ve her sekil gdier iade ederken fiyatini bulur, ayni kapiya cikar gene hediye karti ile :P

ha bazi erkekler zevkli olup alabiliyor guzel taki filan uydurabiliyor onu inkar edememde sevgilisine dogum gunu hediyesi oalrak mutfak robotu almayi planliyan bir insanda goremedim ben bu isigi :P

en kotu gec degil hani iyi bir restorana yemege goturulebilir, sevgiler gunu vs degil kolay rezervasyon olur, unutmusum bunu

begenmeli birsey almayin zevkiniz yoksa yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Uzun süredir istediği bi mutfak robotu vardı, 4 gün sonraki doğum gününe hediye olarak onu alacağıma emindim. Bugün türlü caydırma çabalarıma rağmen tuttu kendi satın aldı. Madem kendin alacaktın niye bu kadar süre ne kadar hevesli olduğundan bahsedip de beni yanlış yönlendirdin amk. Bu 4 günün 2'si zaten haftasonu ve beraber geçireceğiz, o kadar işimin arasında bu süreye hediye düşünüp bulup alma stresini sıkıştırmaya hiç ihtiyacım yoktu. Bariz sinirliyim ama belli de edemiyorum ama içimde de tutmak istemiyorum. Gerçekten bişeyler yumruklamak istiyorum şu an.

sen enseyi karartma.
Şu evin içini kendi kendine süpüren yuvarlak robottan al.
hem mutfak robotu da yalnızlık cekmemis olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...