Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

peki sampiyonluk sansinizi nasil goruyorsun mighty?

yoksa o zaten belli ikinci kim mi diyorsun?

loopun neresindesiniz bi locate edelim once

Bence geçen sezon bilic takımı satmasaydı takım şampiyon olabilirdi. Hadi onu geçtim Mustafa Pektemek denen dallama ile 4 hafta inat etmese kesin şampiyondu.

Bu sene orta sahaya transfer yapılırsa neden olmasın yapılmazsa kendi hallerinde takılırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dur daha fazla konuşma lütfen ağlıyorum çok fena

ciddi ciddi gomez'in rvp'den iyi olduğunu düşünenin haline ağlamaktan başka yapıcak bişi gelmiyo elimden. hani gomez'e kötü falan demiyorum müthiş bi golcüde birader biri manu'dan geliyo diğeri fiorentina'dan. gomez daha golcü olabilir buna karşı çıktığımda yok zaten dediğin gibi rakamlar yalan söylemez ama gelipte gomez rvp'den büyük topçu, daha iyi transfer dersen gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece Beşiktaş'a geldi diye gomez'i de kötülemeyin ama :(

Dakika/gol olarak Messi ve R7'den sonra dünyada 3. olan bir adamdan bahsediyoruz.

hoş ben bunu dediğimde birisi, Bayern'de çerez gibi gol atıyor doğaldır demişti, ağzı açık izledikleri messi barça'da arkasında xavi iniesta,yanında neymar falan olmadan tek atıyormus gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi forvet ona kimse laf edemez. ama yani dakika basina iyi gol orani birsey ifade etmez takimdan bagimsiz olarak. pas vermeyi bilmeyen gokhan tore ve olcay'in o muhtesem sol ayagindan beslenemezse o golleri atamaz.

bir de sakatlik meselesi var.

ama yine de bonservissiz alinmissa iyi transfer tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

hem ulkucu hem de sadece besiktas'a geldi diye gomez'i dunyanin en buyuk oyuncusu saniyo. adam duble kotu :(

Benim öyle bir iddiam yok ülkücü olmak içinde fazla köseyim.

Ben basit matematik iddiasındayım Nani'nin attığı gol+ Van Persie'nin toplam oynadıkları 892 maçta attığı gol 274 Gomezin tek başına 431 maçta attığı gol 249 benim iddiam ne? ikisini üst üste koyunca ucu ucuna geçiyorlar, matematik yalan söylemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...