Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mario Gomez'in transferi için görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:
"Mario Gomez’in transferi ile ilgili olarak oyuncunun kendisi ve kulübü Fiorentina ile görüşmelere başlanmıştır."
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

valequenta said:

son duyumlara gore de huntelaardan cok mario gomez transferini zorluyormusuz. ben cok umutlu degilim ama olursa efsane oluruz.

muslera
rafael semih cecu telles
melo selcuk
burak sneijder poldi
gomez

[hr]

muslera
rafael semih cecu telles
melo
selcuk poldi
sneijder
burak gomez

mmmmmm-onster kill
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

applev0dka said:

Hamza Hamzaoğlu: "Ben de isterim yıldız alalım ama dengeler var. Borcumuz olmasa 9 milyon euro verip Mario Gomez'i gururla getirirdik."

bu doğru mu?

9 temmuz 2015 basına açıklamasından alınan kısım

13 temmuzda da bir forvete daha ihtiyacımız var, bulursak Mario Gomez tarzı bir adam olacak demiş.

hamza(1+oglu)
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın medyada Xabi Alonso > BJK haberlerini görebilirsiniz sdafsad

İddiaya göre menejeri ile görüşme olmuş ve resmen talip olmuşuz.

Bana göre delinin biri kuyuya taş attı, milleti de inandırdı. twitterda en güvenilir duyumcular bile konuşmaya başladı.

Var olan tek gerçek var o da Bayern, Xabi'nin bonservissiz olarak ayrılmasına izin vermiş. İsterse yeni bir kulübe gitmeyi bonservis talep edilmeyecekmiş. Yani bunu da Almanlar iddia ediyor. Ha geçen yılı bu kadar üst düzey ve kalite geçirmiş bir adam zaten böyle bir imkana sahip olursa en kötü Liverpool'a falan gider. Ben geliyorum dese zaten kimse dur demez. Buralara niye gelsin herif RVP veya Gomez gibi düşüşte de değil ki asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...