Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

https://pbs.twimg.com/media/CIhQb-DWcAAzi9V.jpg

14 milyon euro bonservis

Demba da yılda 6.5 garanti, bonuslarla 7 milyon euro kazanacakmış.

Mükemmel oldu lan, hiç beklemiyordum. Hayal bile edemezdim. 6'ya al, bir sezon sonra 14'e sat. Türk futbol tarihinin açık ara en başarılı üç transferinden biri falan olabilir. Hatta bir sezonda %100'den fazla kâr edildiği için en iyisi bile olabilir. Bir sezon lan, tam bir sene bile olmadı adam imza atalı bize ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

14 milyon euro bonservis

Mükemmel oldu lan, hiç beklemiyordum. Hayal bile edemezdim. 6'ya al, bir sezon sonra 14'e sat. Türk futbol tarihinin açık ara en başarılı üç transferinden biri falan olabilir. Hatta bir sezonda %100'den fazla kâr edildiği için en iyisi bile olabilir. Bir sezon lan, tam bir sene bile olmadı adam imza atalı bize ahahaha

okocha + balic i toplam 32 milyon dolara mı euroya mı ne satmıştık. O zamanın parasıyla hatta.

Bir bok değil yani bu transfer.

Sori.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

DarKRideR said:

14 milyon euro bonservis

okocha + balic i toplam 32 milyon dolara mı euroya mı ne satmıştık. O zamanın parasıyla hatta.

Bir bok değil yani bu transfer.

Sori.

Balic'i 10'a alıp 3 sene sonra 15'e sattınız.

Okacha'yı da 3.5'a alıp 2 sene sonra 14'e satmışsınız.

13.5 harcayıp, 29 kazanılmış günümüzün euro dengiyle. 2 adamdan 15m euro çok iyi kâr tabii ama burada konu o değil.

demba ile tam bir yıl bile geçirmemişken satışını yaptık. 6 milyon euroya alıp 11 ay sonra 14 milyon euroya sattık. Dar zamanda bu kadar kâr edilen bir transfer yok. Zaten en iyi transfer denilecekse sadece bu yönden denir. Yoksa diğerlerinden tabii ki bir farkı yok.

Benim gözümde en iyi transfer halen Balic'tir yoksa kârı az olmasına rağmen. Real'e adam veriyorsun öyle ya da böyle boru mu asfsda

edit:

Geremi bonservissiz gelip, 5 milyon euroya satılmış. Aslında düşününce bu Balic'ten daha büyük transfer çünkü bonservissiz aldığın bir adamı Real'e okutuyorsun ve sen anadolu'nun orta çaplı bir takımısın. Fener vs. neyse onlar vitrin takımı herkes biliyor da Gençlerbirliği'nin böyle bir adam satması. Maddiyat alakasız net ülke tarihinin en iyi transferi olabilir ya sonraki kariyerini de düşünürsek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Atınç'ı isteyen Leipzig ve Ragnick'miş. Ben onu bilmiyordum.

İkinci Lig takımı diye gitmek istemiyormuş ve BJK de şansını denemek istiyormuş söylenenler doğruysa, eğer böyle düşünüyorsa 2 senedir burada savunduğum ve arkasında durduğum Atınç'ın evveliyatına sokayım...

Ragnick dünya üzerindeki en iyi spor yöneticilerinden biri ve en iyi potansiyel avcısıdır. Bu adam seni Leipzig'e istiyorsa ve 6 milyon euro veriyorsa zaten as düşündüğünden ve üstüne gelecek planladığındandır. Sen ise BJK de kalmak istiyorsan zaten bu vizyonsuzluktur, mallıktır. Homesick falan reörerösü yapılırsa da mallık olur.

Ki zaten Leipzig bu sezon kesin olarak Bundesliga çıkacak. Ligin üstüne kadro kurdular, adamların hedefi Bundesliga yaptıkları gibi Avrupa Kupaları'na oynayacak takım yapmak. Bunları zaten Bundesliga da takımımız olsun diye satın aldılar...

Mallık yapmaz umarım gitmemek gibi, kariyerinin dönüm noktası çünkü. Ya jubilesini yapacak ya da bir kaç üst basamağa daha tırmanacak.

Kendinden 5 yaş küçük Enes'i görüp örnek alsın a.q...
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

satış çok iyi tabi, hala 1-2 satış olma ihtimali daha var ama ben paranın çarçur olacağına inanıyorum. Daha zayıf bir kadro ile çıkacağız ayrıca.

Demba ayarında bir harcama ile bir forvet alınacak deniyor yerine, orası boş bırakılmayacakmış. Yani 14'e adam almayacağız da geçen sene Demba'yı aldığımız şartlarda diyelim.

Mario Gomez satılık listesine konmuş ahaasdfasdf söyleyek 10'a versinler :(
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Dark_Soul said:

Senollu gunler baslasin , bilici mumla arayacaksiniz nihiihihh

Fakat reelde Senolun bilicten 2 gomlek daha basarili olmasi...

ama biliç şenolu 2 maçta da yendi.

şenol maç kazanamadığı hocanın yerine geliyor sdafas

şaka bir yana da, oyunculara böyle yüksek teklifler gelmesinde, Biliç'in oynattığı oyunun etkisi yok diyeni allah çarpar.
Adam mükkemle taktik ve teknik planla çıktığı avrupa maçlarında harkika oyunlar oynattı.
Sosyal ağlarda paylaş

Andreas Beck'e teklif atmışız, gazetelerde yazmış bugün. Dün Twitter da gönüllü scoutlardan biri görüşüldü diye yazınca orası kaynak alınmış.

umarım olur la, çok seviyorum ben bunu. ekstrem bir oyuncu değil ama feci disiplinli. ba'lı efsane hoffenheim kadrosundan beri orada, ne takımdı lan o :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...