Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

applev0dka said:

bence tr'de bir futbolcunun verdiği en başarılı röportajdı.
şunu bir latin amerikalıdan falan asla beklemezsin. adam alman disiplini ile dövdü resmen, ağzından çıkan her sözü kaliteli ve anlamlıydı.

Wiki'de Beşiktaş sayfasında domestik başarılar sekmesine ekleyelim bence bunu. En iyi ropörtaj diye. Gerçekten insanı alıp başka alemlere götürüyor, vizyonunu açıyor. Ana-baba öz İspanyol bu arada Gomez'in.

Ulan adam için belki de TR'ye girmiş en yararlı forvet olur dedik, koskoca Gomez dedik, GS'li olarak hayran hayran izledik. Valla adamın bize çaktığı gollerden çok, bu Beşiktaşlı romantikliği ile adamdan soğuttunuz resmen helal olsun ahah

neyinden soğudun abi, adamın gollerini seviyoruz biz de. bu kadar akıllı mantıklı ve profesyonel bir adam olması da üstüne ballı kaymak.

aç röportajı izle, sonra aç bir bizim türk hanzoları izle 2 kelimeyi bir araya getiremeyen ve övülmesi gerek mi gerekli değil mi sen söyle.

şu gomez gibi 5 tane adam olsun ligde, kaptanlık verilsin yeminlen her takımdan 3-4 oyuncuyu etkilese türk futbolu gelişir.
Sosyal ağlarda paylaş

Başkanı aziz olan kulübe profesyonellik dersi vermek bizim hatamiz.

biri tüm takımı kuran adamı kovar. öteki 3 kupali adamı köyüne geri yollar.

alman panzerinin profesyonel bakış açısı ağır geldi tabi...

bi de Gomez baskana falan laf söyledi rakiplere söylese kim bilir nasıl ağlayacaklardi buna böyle yapıyorlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu taptığınız adamlar; kulislerde villasından, açık bilet business uçak biletine, milyon euro'ların küsüratına kadar yönetime kan kusturuyor, illa profesyonellikten dem vuruyorsunuz ya işin gerçeği bu işte. Hepsi böyle. Fener'in taptığı Alex, taraftarın sevgisini her zaman Aziz'in önüne koz olarak çıkartan ve sözleşmesini sürekli revize ettiren adamdır. Adam mükemmel bir futbolcu ve sahada büyük bir karakter, fakat özellikle romantik semtçiler çok abartıyor bazı şeyleri.

Herifin futbolculuğuna zerre birşey söyleyen yok zaten. Gidip katil, tecavüzcü olmadıkça da karakteri beni ilgilendirmez, bizim tüm takım Aksaray'a çıkarken bunu reddeden Olcan Adın mesela benim için adamdır. Senin için Alman filozofu Gomez. Komik geliyor bana ya, bilmiyorum, siz değer veriyor olabilirsiniz, saygı sevgi.

Not: Ropörtajı izledim, eh
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

yalniz bu sene besiktas'in sampiyon olmasindaki en buyuk katki su olay bence

[video]https://www.youtube.com/watch?v=dArOppM7S_Y?feature=oembed" width="459">

yok abi en büyük katkı size saygılı olmamızdan
sizinde bize acıyıp alın hadi lan 3 puanınızı diyişiniz
biliyorsun çünkü size karşı atarlı olsaydık alırdınız şampiyonluğu ayağımızın altından :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Altınsay tayfasına haberler düşmüş, kapalı forumda da konuşulmuş. Zamanında Bilic'i savunduğum ve hepsini karşıma aldığımdan halen kavgalıyım ama arada girip okuyorum. Sağlam kaynakları var sfsdfsd

Aldığı bilgiler kesin olmasa paylaşmayan bir abimiz ki sağda solda onun ağzından ne paylaşsam %90 falan sonradan gerçekleşti ya da transfer söylentileri konuşuldu sonradan vs... Şöyle;

Gökhan Gönül BJK de dedi ilk olarak, %99 diyor. 1.5 milyon imza parası, 1.7 milyon euro garanti yıllık ve 3 senelik imzalayacağız dedi. Haziran da duyurulur dedi.

Albayrak'ın bir yabancı ile anlaştık, zamanı gelince duyuracağız dediği oyuncu Osmanlı'daki Aminu'ymuş. Bizim maçta hatta oynatılmadı. Bonservis vs. bilmiyorum dedi.

İsmaily için Shaktar ile anlaşıldı, oyuncu ile görüşülüyor dedi. Bunu geçen de yazmıştım hatta 1 ay öncede yazmıştım.

Sevilla'dan bir stoper ile görüşüyoruz ama parada anlaşamıyoruz yazmış. Yönetimdeki tanıdığı ismini vermemiş çünkü büyük ihtimal anlaşamayacağız demiş ama bakalım. Yedeklerden biridir tahminen, as stoperlerine paramız yetse bile bize niye gelsinler vs...

Bu dördü hakkında çok kesin konuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan Gönül ve Topal ile ilgili haberler 2 gündür medyaya da çok sık düşüyor gerçi hatta bugün Aziz ikisine de veto verdi, siktir çekti vs. diye haberler çıktı.

Topal 3.5 milyon euro istemiş Fener'den o yüzden Aziz siktir çekmiş diyorlar. O parayı GS ve BJK'den de istiyorsa zaten ikisi de vermez. Tahminen Topal yurt dışı yapar ya da Fener de kalır bir şekilde.

Caner zaten gitti biliniyor o, %99 Inter de olacak.

Gökhan'a da hem sevinirim hem de bir şey hissetmem ya. Bizi yıllarca taşıyan bir bek bulmamız gerek aslında işte yakın zamanda almaya çalışıp beceremediğimiz Kadarabek geliyor aklıma misal. Ama diğer yandan hem Fener'in bayrak adamlarından birini hemde lig seviyesinin çok çok üstünde tecrübesi olan sağlam bir adamı alıp bek mevkiisini çok kalite iki adamla rotasyona sokacağız.

O yüzden gerçekse yine iyi transfer yapmış olacağız. Fenerden aldığı paraya bizde oynayacak işte, ekstradan imza parası atacak 31 yaşında 1.5 milyon euro.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha tam şuan FFT'ye de düştü özel haber olarak. iyi ki onlardan önce yazdım fdsfds

said:
ÖZEL | Beşiktaş, 2+1 yıllık anlaşma sağladığı Gökhan Gönül'e 1,7 milyon € yıllık ücret ve 1,5 milyon € imza parası ödeyecek
442

edit: bütün medyaya rakamlara kadar düştü. kaynak aynı yer %99 ki o abi foruma yazdıktan sonra her yere düştü haber. umarım doğrudur kaynak yoksa büyük rezillik dönecek dfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

31 yaşında işte imzalarsak bu şartlardan 34'e kadar bizde olacak.

Yani lig standartlarının çok üstünde tecrübesiyle her şekilde iyi transfer ki FB taraftarının bayrak adam olarak nitelendirdiği adamlardan birini çalmak harbi büyük iş olacak. Yıllardır böyle bir çalım atamamıştık ki eğer tekrar zirve üçlüsünden biri olacaksak bu tip şeylere ihtiyacımız var.

Diğer yandan böyle genç, bizi ileri itecek ve sonradan satabileceğimizde bir adama yönelmemizi isterdim. Misal geçen yıl almaya çalışıp paramızın yetmediği Kadarabek ya da işte Linnes gibi adamlara ihtiyacımız var. Ha takıma adapte olamaz, patlar gider gibi şeyler var o yüzden GG direkt oturur ve oyununu oynar ayrı konu ama işte bilmiyorum.

Her şekilde iyi transfer olacak. Çok daha iyisine ihtiyacımız olduğunu her şekilde düşünmeye devam ederim gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dün geceden beri ekşide bile Gökhan Beşiktaş'ta yazıyorlar, buraya gelip TFF den 1 dakika önce yazdım ohh hhmmffps yapıyorsun ya asdfasfsaf

Bir de çalmak demişsin, eğer yazılanlar doğruysa istediği para çok bulunan futbolcuyla sözleşme imzalanmayınca çalmak mı oluyormuş vay be sdfs keşke bayraklarımızdan volkanı da alsanız ya müthiş darbe vurmuş olursunuz bize =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...