Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi bir şeyi merak ediyorum, ben TT Arena açılışına gittim, orada böyle kocaman pankart gibi suratlarını gördüğümü hatırlamıyorum. Vardı da ben mi görmedim?

ek olarak şahsen ben bunu yapan yönetimime söver, "statsız kalsaydık da şu yandaşlığı yapmasaydık" derdim. Utanırdım. Keza ultraslandan utanıyorum bir GS'li olarak. Eminim "bizi pirililcilir mihkim itti" dediğinde Aziz'den de utanan pek çok cumhuriyetçi FB'li vardır. Dolayısıyla "zaten bu ülkede iş böyle yürüyor" demek yerine göte göt deyin gençler
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz paralı köpekler derken tayyipin Fenerbahçe içine sokmak istediği adamları kast ediyordu, ama testis geçmek keyifli olduğu için her fırsatta "pavalı kopeklev" diye ağzınızdan düşmüyordur. Şimdi çıksın başkanınız paralı köpeklerle açılış yapsın, siz de dışarda kalıp hala onu savunun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Isler kisi bazinda oyle yuruse de kurum bazinda oyle yurumuyo.

Facebooktan tayyip istifa yazmaya benzemez. Besiktas en diken ustundeki kulup zaten geziden beri, amac basariysa dogru yapiliyor. Amac insanliksa, ulkenin %50si insan degil zaten besiktas yonetiminjn sucu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Aziz paralı köpekler derken tayyipin Fenerbahçe içine sokmak istediği adamları kast ediyordu, ama testis geçmek keyifli olduğu için her fırsatta "pavalı kopeklev" diye ağzınızdan düşmüyordur. Şimdi çıksın başkanınız paralı köpeklerle açılış yapsın, siz de dışarda kalıp hala onu savunun :)

Iste o pavali kopeklev once aziz karsitlariydi, konjontur degisince once tayyipciker oldu sonra fetocular oldu. Bakalim sirada kim var

Kim acaba gercekten bu pavali kopeklev? Ya da belki kendi muhalefetini sindirmek icin tayyibin yaptigini yapiyor olmasin baskaniniz?
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

tayyib'in sokmaya çalıştığı adamlar mı asfasfs, aziz'de tayyip gibi beyninizi yıkıyor sizin.yaşadığımız tüm rezillikler müstehak size.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Doğru diyosun, Reza'ya loca satan yönetimi alkışlamıcan da kimi alkışlıcan. Gezi der yürüyüş yaparsınız, sonra rezaya loca satarsınız. Hop biri ticari başarı biri ülke savunması, yerse.

1 - gezideki operasyon besiktas baskani tarafindan Besiktas adina mi yapildi?
2- localari taraftar mi satiyo? Parayi basan aliyo locayi. Mal mal konusan baskan olmasa kimsenin haberi bile olmazdi kime ne satildigindan. Ustune goren de sanacak ki fenerin gsnin localarini alanlar frakla beyogluna cikiyo.
3- gote got diyo zaten herkes, onemli olan gote got derken bir yandan islerin yurumesi. Cocuk musuniz amk siyasetten sirket yonetiminden bi boktan cakmiyosuniz Uzayda mi yasiyosunuz amk herife mahmut diyeni iceri tikiyolar, gelmis 'eme gidin gotunu yalayin' diyebiliyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...