Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

önce fiko değil fikret lütfen.

vallahi ilk 1.5-2 senesinde ben de baya yetersiz buldum ve gitmesini istiyordum.
ancak hem camiadaki muhalefet noksanlığı hem de başarılı işler yapmaya başlaması fikrimi değiştirdi.

tek kusuru var mikrofonu görünce dayanamıyor aptal aptal şeyler söyleyebiliyor, ama icratlarında hata yok.
senin buraya yazdığın gibi de doğrudan beleşçi demiyor. ama yönetim kurulunun yanlış kararını taraftara laf söyleyerek yüklemesi yanlış.
ben olsam vodafone arena için kombine satardım, o yılın macları için de ayrı satardım, zaten stad bitince kombinelerin tükeneceği ortadaydı. destek olmak isteyen olurdu. ben hala 900 lira kombine parasının bedava oldugunu dusunuyorum, 3-4 sene önce o fiyat isteniyordu inönü'de

ya beleşçi desin ayrıca, zaten kapalı demirören zamanında az mı bedava bilet ile girdi maça, fikret orman başta bedava bileti kesti diye düşman oldular adama.
pavalı köpekler demesinden iyidir.

İki saat arama mı kastınız abi? aynı post içinde adam kendini fail'lemiş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

applev0dka said:

nerde demişim göstersene ?
yalan söyleyip arguman ortaya koymak da moda oldu.

hadi cıkar göster

Al
applev0dka said:

Llama said:

bu gecelikte tek eğlencemiz fenevbahçe

ne sinema,ne tiyatro,ne de alemde bir gece...Bu sene tek eglence, yine (laylay) fenevbahce :)

aziz yıldıvım mı yazıyor orda ben mi körüm ?

aynı postun içinde yazdığımı da biliyorum, aziz yıldırım taraftara nasıl hitap ettiyse öyle yazdım cunku ;)

fikret ormana fiko fiko diyen adama fiko değil fikret dedim.
adam cıkıp sen de aziz yıldıvım diyorsun dedi. yalan söylüyorsun dedim ben de.

cok bariz yalan söylediği de ortada ki yalancı yani.
17k postun içinde 6 sene önce 1 kere yazmısım. onu hatırlamıyorum özür dilerim onun için.

biraz selfpwn olmus kusura bakma
Sosyal ağlarda paylaş

8taş 6s fenev falan demek ile,(burda fenev nasıl diğer 2si ile eş tutulmus zamanında onu da anlamadım) fikret ormana fiko demek arasında fark var. ha benim de fiko dediğim zamanlar oldu kızgınken :D

beşiktaşlı söyleyince de düzeltirim fiko değil fikret diye.
gidip de aziz yıldırıma, aziz dışında bişey yazmadım.

gelen adam bariz ''yalancı'' sen de aziz yıldıvım yazıyorsun diyor, aradaki farkı göremiyor musun acaba ?

6 sene önce fenev yazdığımı da cidden hatırlamıyordum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Aziz Yıldıvım diyen adam Fiko değil Fikret diye düzeltiyor :D.

adam diyor ki, aziz yıldıvım diyorsun diyor.
koy diyorum koyamıyor cunku öyle bişey demiyorum.

sen de aziz yıldıvım diyorsundur dese, sallıyor olur.
sen de aziz yıldıvım diyen adamsın diyince yalancı oluyor.

bilal'e anlattım
Sosyal ağlarda paylaş

Algı yolların mı tıkalı arkadaşım? Fiko dedim diye yakışıksız olduğu için Fikret diye beni düzeltiyorsun, eyvallah

Sonra R leri söyleyemediği için adamla dalga geçiryorsun?

ha fenev demişssin(demedim diyorsun) aziz'le dalga geçmişssin, ha "pavalı köpekler" demişsin? aynı şey, eee?

Anladın canım? yoksa Sende başkanın gibi Saray türkçesi mi konuşuyorsun biz anlamıyoruz? herkesi kendin gibi dansöz sanma.
Sosyal ağlarda paylaş

17k postumda 6 sene önce 1 kere fenev yazmısım, o da tezahüratı yazıyorum diye.

adam sanki sürekli böyle bir dil kullanıyormusum gibi ''yalan'' bir ifade ile geliyor, suclu biz oluyoruz.

üyelik tarihi de 2012 1 kere yazmışım onu bile görmemiş zaten, ama yalancı savunma timi devrede sdafas

pavalı köpekleri paralı köpekler yazmadım diye bana kızma, şampiyonluk kupası kalkarken taraftarına hakaret eden başkana kız, nefreti yanlış yere yönlendiriyorsunuz.

of ne gereksiz bir konu ya, hep milli takım arası yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

applev0dka said:

önce fiko değil fikret lütfen.

vallahi ilk 1.5-2 senesinde ben de baya yetersiz buldum ve gitmesini istiyordum.
ancak hem camiadaki muhalefet noksanlığı hem de başarılı işler yapmaya başlaması fikrimi değiştirdi.

tek kusuru var mikrofonu görünce dayanamıyor aptal aptal şeyler söyleyebiliyor, ama icratlarında hata yok.
senin buraya yazdığın gibi de doğrudan beleşçi demiyor. ama yönetim kurulunun yanlış kararını taraftara laf söyleyerek yüklemesi yanlış.
ben olsam vodafone arena için kombine satardım, o yılın macları için de ayrı satardım, zaten stad bitince kombinelerin tükeneceği ortadaydı. destek olmak isteyen olurdu. ben hala 900 lira kombine parasının bedava oldugunu dusunuyorum, 3-4 sene önce o fiyat isteniyordu inönü'de

ya beleşçi desin ayrıca, zaten kapalı demirören zamanında az mı bedava bilet ile girdi maça, fikret orman başta bedava bileti kesti diye düşman oldular adama.
pavalı köpekler demesinden iyidir.

İki saat arama mı kastınız abi? aynı post içinde adam kendini fail'lemiş zaten.

azcık uyuyim. yoksa çok eğlenecektim applela.
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere de çık de ki "evet fikoyu fikretle düzeltip mesajım biterken r'ler söyleyememesiyle ilgili dalga geçtim kusura bakmayın". Eyvallah deriz, geçeriz. Sen sanki kendin haklıymışsın gibi bir de savunma yapıyorsun. Milli maç arası falan değil, işgüzarlık. 15 senedir aziz yıldıvımlar, pavalı köpeklev geçer her mesajınızda, 2 kere fiko görünce triplere girdin. Bir de arıyor "aziz yıldıvım" demiş miyim diye soruyor falan, ne fark eder birader?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...