Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

he ya he

fenerbahçe stadıda söylediğin bütün kriterlere uyuyor ama bi yağmur yağdığında yine bok gibi zemin.

altından boklu dere geçen yerde çim tabi tutmaz. sizin stadınızda deniz seviyesinde. eğer altında sağlam zemin yoksa aynı şey sizinde başınıza gelicek ztn.

2 sene falan önce ingiltereden çim saha uzmanı getirmişti kulup. yeni çim serilip özel güneş ışığı panelleri ile falan büyüme sağlanmıştı yinede belli bir süre sonra çöp olmuştu saha.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

http://haber.besiktasarena.com/wp-content/uploads/vodafone-arena-hava-sistemi.jpg

http://haber.besiktasarena.com/wp-content/uploads/vodafone-arena-hava-sistemi2.jpg

uygulanan yöntem bu bu yöntemde türkiyede ilk

4 kat farklı kum var en üste çim
Sosyal ağlarda paylaş

bakım işi abi, dünyanın ne iklimlerinde nasıl sahalar yapıyor takımlar, paraya bakar yani.
uzayda bitki yetiştiren insanlık, istanbulun göbeğinde yeşil ve düzgün çim yetiştiremezse iş bilmezliktir sebebi. yok boklu dereymiş, yok deniz seviyesiymiş hikaye, yapmak istedikten sonra en güzeli yapılabilir.

saraçoğlu ülkenin en iyi zeminlerinden birisi bence, yağmurda ortaya cıkan olay alt yapısal sorundur. Stadyum tribün tribün yenilenirken çimler kaldırılıp direnaj sistemleri yenilendi mi ? yoksa baya eski mi alt yapısı ?
Sosyal ağlarda paylaş

detayını bilmiyorum saraçoğlunun ama bu kadar stadı yapan adam çimde sıkıntı çekiliyorsa onu yapmıştır diye düşünüyorum. umarım beşiktaşın sahası adam gibi bozulmaz olurda her stada uygulanır benzer şeyler. ama ben bizim staddaki uğraşları gördükten sonra nedense inanasım gelmiyor bununda tutacağına.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle olcak, hatta çimler hollanda'dan yola cıktı sanırım bugun yarın gelecek diyorlardı.
zaten hibrit çim yetiştirme işi zaman alıyormus, erken acmak için öyle bişey yapıp sezon arasında asıl zemini yapacaklar.

@mokoko

abi o günel panelli olayı görmüştüm fenerin, mevcut çimi güclendirmek için yapılmıştı, alt yapı asıl sıkıntı olabilr yağmur konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...