Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Atiba kekoluk yapıyor. Çok güveniyor kendine, bayağı sağlam top tutuyor ayağında kontrolü vs. iyi ama bazen ikili baskı yiyince kaptırıyor. O kaptırdığı her şekilde kontra oluyor çünkü savunmanın son kalesi resmen sistemde, güvenlik sibobu gibi bir şey o patlayınca dağılıyorlar.

Alexis'e çok laf söyleniyor ama ben Marcelo dan çok daha fazla beğendim. Hatta Ersan'dan da iyi ki Rhodolfo sağ olsaydı ikisi feci iyi iş yaparlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fifa'da alexis-rhodolfo oynatıyorum zaten ya efsane ikili resmen. hava topu vermiyorlar, alexis işin sürat kısmını hallediyor falan. keşke ikisini izleme şansımız olsaydı gerçek hayatta da yan yana.
aslında marcelo'da hava topu vermiyor hiç, bu konuda kjaer ile ligin en başarılı adamları, ama top yere indi mi sürat konusunda sıkıntı yaşıyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sosa öyle bir yere bıraktı ki topu spiker bile gol olduğunu anlamadı başta asdas,evde ben goll demeden direk ayağa kalkıp alkışlamaya başladım zaten.

ama tribünde 1 tane eleman var bak siyahlı, yavas yavas oynat videoyu herkesten önce ayıkmış pozisyonun gol olduguna asdasf ilk o seviniyor koca tribünde.

çok iyi ya :D

Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Ahaha trtde oğuz diyo ki stadın açılması risk olurmuş, futbolcular o psikolojiyi kaldıramazmış falan.
Lol ne korktular be staddan.

saha zemini kötü olacaksa bence de acmasınlar zemin bizim takımı cok etkiliyor.Onun dısında psikoloji faln filan tırt laflar.
Sosyal ağlarda paylaş

Zemin özel olacakmış, yani öyle deniyor. Sırf 4 maç için 300.000k TL bayılmışız yapan firmaya ki sezon sonu buradan sökülüp, antreman tesislerine götürülecek ve tekrardan sağlam ve kalıcı zemin yaptıracakmışız.

Oğuzhan'ın olmaması iyi ya, bizim bu 2-3 maçlık süreç çok zorlayıcı olmayacak. Hem biraz dinlenir hem de Tolgay'ın tekrar vitrine çıkma maçı olur. Bazen sakatlıklar harbi önünü açar ya takımın o hesap gideriz umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...