Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

agar.io (yeniysen ilk mesaji oku)

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

Abi di'yle fena kovaladik biz bi ara. Herifin biri takildi di'nin pesine 8e bölunup 7'sini di'ye yedirip herifi cötönk diye yedirdim :D

Taktik listesi yapalim net bence, konunun en basina tuto diye yazariz.

Ben ekleyim simdiden;

1. Bizimkilerden birini hizli feedlemek icin split atin icine direk

2. Bizden olan liste 1.si veyahut 2.sinin etrafinda enazindan 1 kisi olmali. Cok kisiyken sorun olmuyo ama az kisi oldugumuzda patlayinca kacacak delik bulamiyoruz.

3. Yine bizim buyukbaslarin etrafindaki viruslerin icine split atip en ufak parcanizla girin. Virusler hareket alanini cok kisitliyo. Bizden kovalayan adamin önunu sagini solunu acin. 2-3 parcaya bölundugunuzde direk bizden birine yedirmek yerine en ufak parcayi etraftaki viruslere sokun. Ufak olanlar bunun assistini yapmazsa karsi taraftan birisi 2-3 kere arka arkaya patlatip ortaligin biyerine koyuyo.

4. Bizim buyukbaslardan biri rakip buyukbasi kovalarken arkasindan malak gibi gitmeyin. Ön paraleline gecmeye calisip kovalanan herifin saginda solunda virus cikarsa ucurun direk.

5. Mass'i cok kafaya takmayin, takim oyunu oynuyoruz neticede. Bizden birisi buyuk oldugu surece yeseler bile 10 saniye icinde feed ile eski halinize gelirsiniz. Gerektiginde dedigim gibi split atip assistlemekten cekinmeyin, Buyukbaslari yeyince hayvan gibi mass geliyo zaten.

6. Cok buyukken bazen isaret olsun diye viruslerin icine tek tik W atiyorum. Anlayin patlatin diye, tek tik bisey atinca mutlaka bisey demeye calisiyorum. Bide bazen takip etmenizi istedigim yöne atiyorum(buyuk olunca sight cok genis malum), tek tik W'yi isaret diline cevirebilsek neguzel olurdu :D

Aklima gelenler simdilik bukadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...