Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

çocukla tatile gidilir

ama zahmetli gidilir, ha cebinde yeteri kadar para varsa zahmetsiz gidilir, çocuk yapıp yapmamayla ilgili tavsiye alacaksanız sosyo-ekonomik durumu size yakın olanlardan alın

benim yarın çocuğum olsa ayvayı yerim çünkü henüz hem hayat standardımı aynbı seviyede tutup hem de çocuk sahibi olmanın getirdiği giderleri karşılayacak ekonomik güce sahip değilim, standartlarımı aşağıya çekecek kadar da çocuk sahibi olma hevesinde değilim

insanlar ev hayvanı alırken de çocuk sahibi olurken de ikinci kere düşünmeden yapıyor sonuç ise sokak hayvanları ve kötü yetişmiş çocuklar kötü bir gelecek

Kediyi eve getirirken çok tırsmıştık. 2 hafta falan uyutmadı bizi kapıya geldi falan sahiplendirsek mi acaba dedik ama sonra çok alıştık. Evdeki mutluluk kaynağı çoğu zaman. Oturup oynuyoruz falan eheh. Çocukta böyle bişey heralde. Alışma süreci vardır diye tahmın ediyorum. Çocukla ilgili beni korkutan tek şey uykusuz geceler olması.. Uyku kalp ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

ediyorum. Çocukla ilgili beni korkutan tek şey uykusuz geceler olması.. Uyku kalp ben :(

Cocuk şu dünyada sahip olabileceğin en güzel şey... yiğenim 6 aylıkdan 10 yaşına gelene kadar beraber yaşadık ne kadar ablamın oğlu olsada babası gibi beni bildi ama işin esas güzelliği bence bu yaşlarda ortaya çıkıyor beraber bilgisayar'da online oynamak filan okuldan sınıf arkadaşlarıyla counter oynarken o oynadığı server'a daldığımda arkadaşlarına aha dayım geldi yandınız demesi filan , saçlarını jöleleyip ayna karşısında saçını yapmak süper şeyler ne kadar benim cocugum olmasada müthiş
Sosyal ağlarda paylaş

valla ev arkadaşımın kedisi var, keşke eve hayvan getirmesini kabul etmeseydim diyorum, tamam güzel hayvan eğlendiriyor evde bir hareket de çok tüy döküyor üstümüz aşımız tüy

çocuk da şu anda öyle benim için, çocuk veya hayvan farketmeden ortalığı toplayacak bir temizlikçi tutacak kadar param olduğunda hiç sorun değil ama eheh ama şu anda yok, evi kendim temizliyorum ve sürekli her yerden tüy toplamaktan gına geldi
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

valla ev arkadaşımın kedisi var, keşke eve hayvan getirmesini kabul etmeseydim diyorum, tamam güzel hayvan eğlendiriyor evde bir hareket de çok tüy döküyor üstümüz aşımız tüy

çocuk da şu anda öyle benim için, çocuk veya hayvan farketmeden ortalığı toplayacak bir temizlikçi tutacak kadar param olduğunda hiç sorun değil ama eheh ama şu anda yok, evi kendim temizliyorum ve sürekli her yerden tüy toplamaktan gına geldi

Ya sorma tüy büyük sıkıntı. Her yer her şey tüy. Ama tabi aşırı tatlı. Yani çocuk falan olunca kediyle nasıl büyür bilemiyorum. Kediler çok özgür köpek gibi de değil.
Kediyle çocuk büyüten falan varsa aydınlatsın bizide..
Sosyal ağlarda paylaş

Toksoplazmaya karşı bağışıklık testleri var. Misal benim bağışıklığım var. Yoksa da aşı yapıyorlar hamilelikten 3-4 ay önce. Kediyle hiç yaşamayan aynı ortamda olmayan ama hamilelikte kediyle beraber yaşayan insanlarda düşük tehlikesi var. Kedi bebişlere zarar verir mi yani o merakım. Bizimkini biraz mıncırınca çığlığı basıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

hamilelik döneminde kediyi evden çıkarmak gerekiyormuş düşük yapmayı tetikliyormuş kedi tyüyü vs, ama hani kediyle büyüyne bir sürü arkadaşım var, kist aşısı, ve sahiplerin kullanması gereken haplar kullanıldıktan sorna sorun olmuyor

bir arkadaşım var
doktor kaç yıl kedi sende diye sormuş kedi sanırsam uzun yıllar yanındaysa sorun olmuyor.. doktor hiç bir şey yapmana gerek yok demiş
ki yapmıyorlarda
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

biz yakın bi arkadaşımızın çocuğu olduktan sonra adeta zor tutuyoruz kendimizi yaw böyle bi sevimlilik olamaz, anası taylandlı böyle şapşik bi ifade hayatımda görmedim. dün de arkadaşımın bebek kıyafetleri dükkanındaydım oturdum 1-2 saat allahım o çoraplar kıyafetler falan... ama lanet olsun işsiz kaldım, şu yaşımda okul bitirmeye çalışıyorum üstüne stajerlik yapıcam zaten motive olamıyorum bir türlü bir de bebek gelirse her şeyden vazgeçer onunla uğraşırım herhalde.

yap yap yap yap yap..
Sosyal ağlarda paylaş

abi evde kedi filan varsa hanim da dusuk yaptiysa genelde toxo cikiyor..ne asisi bilmemnesi yaptirirsan yaptir.yani oncesinden yapabilecegin birsey yok sadece dusuk olursa sebeb olarak arastiriliyor..bir de ne kadar sallarsan salla direncli kedi kakasi ile saga sola bulasiyor sen onu temizlerken sana geciyor tasiyici oluyorsun..erkekte sorun yok da bayanda dusuk erken dogum vs..
Sosyal ağlarda paylaş

bir de ilginclik ..saolsun tay.. cemaati bitirecegim diye dersaneleri okul yaptirtti ..bunlar da simdi okul aciyor fiyati eskisinden pahali ve herkes de cocugunu dersane okuluna gondermek istiyor..dersane gibi ders isliyorlar etutleri bilmemneleri de var..ve simdi daha fazla kazaniyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...