Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küpe

namesiz

Öne çıkan mesajlar

said:
vaniLLe, 16 Ocak 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
oha küpe takmakta ne varki.. millet piercing bile takiyo artik küpe hic kalir yaninda yani..:-)

bu nasıl bi düşünceki vanil ? yarış mı yapıcaz elalemle oba cool olmam için artık 1 küpe 3-5 piercing yaptırmam mı lazım dicez yani bazen bir küpe yeter diyorum :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

alemin king'i ben cool olmaktan bahsetmiyorum burda... lütfen yanlis anlayip yorum yapmayin böyle.. ben sadece arkadaslar deldirme falan diye söyleyince küpe deldirmekte ne varki gibilerinden bisey söylemek istedim.. hangi cagda yasioruzki küpe deldirmekte ne var abi ya alla alla..küpe takınca cool oldugunu sanan varsa zaten takmasın.. ayrica albüme ''bu benim küpem '' diye resim cektirip koyanda sensin.. :) ne die koydunki o zmn?[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

minik siyah renkliler oluyo ondan tak bi tane
sıkılınca çıkarırsın zaten bi anlık hevesle bende deldirdim 1 aydır takmıyom kapandı gibi bişi[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 16 Ocak 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
alemin king'i ben cool olmaktan bahsetmiyorum burda... lütfen yanlis anlayip yorum yapmayin böyle.. ben sadece arkadaslar deldirme falan diye söyleyince küpe deldirmekte ne varki gibilerinden bisey söylemek istedim.. hangi cagda yasioruzki küpe deldirmekte ne var abi ya alla alla..küpe takınca cool oldugunu sanan varsa zaten takmasın.. ayrica albüme ''bu benim küpem '' diye resim cektirip koyanda sensin.. :) ne die koydunki o zmn?

onu çekip koydum zira böyle bi forum içinde bende belirtmiştim kulağımı deldireceğimi ona hitaben bi resim koydum..ha ifade biçimin yanlış o zaman.. "oha küpe takmakta ne varki ? millet piercing falan takıyor" dersen zaten bu cümlenin altında cool mantığı yatıyor ya neyse yanlış anlayan benmiyim yoksa yanlış ifade eden senmisin :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 16 Ocak 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
said:
vaniLLe, 16 Ocak 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
alemin king'i ben cool olmaktan bahsetmiyorum burda... lütfen yanlis anlayip yorum yapmayin böyle.. ben sadece arkadaslar deldirme falan diye söyleyince küpe deldirmekte ne varki gibilerinden bisey söylemek istedim.. hangi cagda yasioruzki küpe deldirmekte ne var abi ya alla alla..küpe takınca cool oldugunu sanan varsa zaten takmasın.. ayrica albüme ''bu benim küpem '' diye resim cektirip koyanda sensin.. :) ne die koydunki o zmn?

onu çekip koydum zira böyle bi forum içinde bende belirtmiştim kulağımı deldireceğimi ona hitaben bi resim koydum..ha ifade biçimin yanlış o zaman.. "oha küpe takmakta ne varki ? millet piercing falan takıyor" dersen zaten bu cümlenin altında cool mantığı yatıyor ya neyse yanlış anlayan benmiyim yoksa yanlış ifade eden senmisin :)

"oha küpe takmakta ne varki ? millet piercing falan takıyor" un cool'lük mantigini aciklarmisin bana ?
yanlis anlayan kesinlikle sensin.. cool mantigini cok takmis olmalisin kafana..[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 16 Ocak 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
oha küpe takmakta ne varki.. millet piercing bile takiyo artik küpe hic kalir yaninda yani..:-)

dediğim gibi ifade yanlış yada ben hastayım psikopatım ben öyle anlıyorum ama yukardaki cümleye hitaben söylüyorum böyle başlarsan cümleye seni tanımayan biri benim gibi anlar.. ayrıca ben coolsuz büyüdüm nabiym..[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...