Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küpe

namesiz

Öne çıkan mesajlar

Benim sol kulagimda iki tane kupe var.. bence erkeklerde ho$ duruyo kupe, tavsiye ederim. ama dikkat et ilk deldirdikten sonra kulagin iltihap kapmasin (kupeyi devamli cikarip takma, ilk 2-3 gun suya degdirmemeye ozen goster vs.) ve ilk kupeyi cikartmak istediginde tabancanin kulagina taktigi kupe cok zor cikar ve kanatabilir dikkatli olmalisin.[signature][hline]a.k.a Drunken
Sosyal ağlarda paylaş

eheh dun gununu goreceksin filmini izleyen varmı? Trt 1 de 22.30 gibi başladı. Filmde Mel Gibson eve gelen kupeli ve piercingli bir tipi konusturmak için elemanın burnundaki piercingi cekip bi kopartıyor hehey :) burdaki herkesin görmesi gerekir :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki eylenceli değil ama kupe bir yere kadar insanların piercing taktırmasına anlam veremiyorum ve veremiyeceimde. Hele birde artistlik taslayanları yokmu şuramı deldirdim buramı deldirdim diye o iyice fıtık ediyor.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

özentilik?
türkiyedeki hemen hemen bütün kadinlar küpe takiyor yani bu erkekler kadinlara mi özeniyor diyorsun? eger öleyse küpeli erkek = ipne zihniyetine sahip hüper delikanlı genclerimizden birisin sanirim. e bir küpeyle delikanli oluyorsan? bosver olma bea... anlamiyorum yani küpe takmakta ne varki...[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

vanille katılıorum sana.Bence küpe çoğu kişide çok tatlı duruo.Eğer delikanlılık küpe takmamakla oluosa hiç olmasın daha ii[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Deldir... benim 4.5 yıldır delik ve şu ana kadar bir kişi lise zamanında "huaa hibneler kulak deldirir" diye laf etti ve onunda suratını orada dağıttım... Tabi eğitim seviyesi yerlerde olan ilçelerden geçiyorsan veya yaşıyorsan bir kere düşün diyebilirim(ki şimdiye kadar başıma gelmedi sadece teoridir)...[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]
Wow:Hordish Manner Hellnar - Orc Shaman
Parlak paladinlerin hastasıyım
Sosyal ağlarda paylaş

3 senedir falan kulağım delik,bence bi aksesuar olarak gayet iyi yakışıyor.
Şuanda teyzemin hediyesi gerçek pırlanta küpe takıyorum,usher'ın küpesi halt etmiş yanımda :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...