Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domuz

fenn

Öne çıkan mesajlar

bir keresinde bir kız anlatmıştı bana bunu, bir kız arkadaşı varmış, geceleri uykuya dalmadan önce cin gelip yatağına girmeye çalışıyormuş, kovuyormuş kız bunu, bu gitmek bilmiyormuş, zorluk çıkarıyormuş, sonra çekip gidiyormuş bu, kız uykuya dalıyormuş bir süreliğine, kız gece vakti uyanırsa bunu yatağında yanında yatarken buluyormuş, cin sarılıp uyuyormuş buna, bu da "amaaaan napiyim, yatsın bari" diyip uykuya devam ediyormuş ahahahaahahahahahahaaaaaa, böyle arada sırada gelip yatağına girdiği oluyormuş, kız alışmış artık, kızın kulağına geceleri bir şeyler fısıldıyormuş, kızın bazı geceler uyanmasının nedeni oymuş, ahahahaahahahahaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çokta karıştırmamak gerekir.

Ünide okurken son senemde sevgilim olan hatun bu cin işlerine meraklı biriydi. Okula kayıt yaptığımız dönemlerde ufaktan bi tanışıklığımız olmuş ortak arkadaş çevresinden dolayı merhabalaştığımız hoşsohbet bi hatundu. Son senemde kaldığım eve taşındı orda arkadaşlık ilerledi sevgili falan olduk ama o ilk senelerdeki düzgün diksiyonlu hatun arada kekelemeye falan başlıyordu. Neyse bunla muhabbet ilerleyince bu cin peri mevzularını falan konuşmaya başladık. Bu kedi zekalı üninin ikinci yılında yurtta arkadaşlarıyla cin çağırmış, gelen cin buna aşık olmuş. Sonra da peşini bırakmamış birgün tuvaletteyken bu cin buna görünmüş buda korkudan donu bile çekemeden koridorda falan koşturmaya başlamış o kekemelik o dönemde oluşmuş bunda. Hergece odada bizi izliyor diyor. Bense yav he he modunda takılıyorum.

Bir gece yataktayız bu köşeyi göstererek, bak gene bizi izliyor dedi. Bende hiç yapmadığım bişey yapıp izlesin belki bişeyler öğrenir falan deyip devam ettim. Olay esnasında ise konuşuyorum koçum izle de öğren. Bak şöle yapıcan, böle çeviricen falan filan... neyse olay bitti uyuduk.

Sabah hatun okula gitti bense yatmaya devam ettim. Bi ara yatakta birinin yattığını hissettim, herhalde hatun geldi deyip döndüm sırtüstü pozisyona, kafamı çevirdim kimse yok. Ama biri yatıyor yanımda hissediyorum. Lan ne oluyor deyip elim yatakta yan tarafa koyunca böyle elimin altında kalp atıyor, abi beni bir titreme aldı. Korkudan altıma yapıcam ama kıpırdayamıyorumda. Bokunu yiyim abi ben ettim sen etme deyip kıçımı dönüp yattım. Hatun okuldan gelince dedim böle böle oldu, sinirlendirdin dün gece oyüzden yapmıştır falan dedi. Okulun bitmesine 15 gün falan vardı, 15 gün kardeş kardeş yattım, sonrada ayrıldık...

Bu da böyle bir anımdır. Cin dedilermi iki kere düşünürüm artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...