Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bulutbey ?

Peka

Öne çıkan mesajlar

"Bulutbey altı yaşındayken Diyarbakır'da bir köyden satın alınıp İstanbul'a getirilir ve burada mafya tarafından yabancı dil, satranç, silah kullanımı, patlayıcı madde uzmanlığı ve dövüş sporları gibi konularda yetiştirilir. Şimdi 25 yaşında yakışıklı, fişek gibi bir delikanlı olan Bulutbey profesyonelce cinayetler tasarlamakta ve uygulamaktadır."

Satranç mı?

Aynalı Tahir, Deliyürek, Bulutbey vs. gibi dizileri yayınlayan kanallar bir taraftan da "Satanizm gençleri öldürüyor" ya da "FRP tipi oyunlar intihara sürükler" diye bas bas bağırıyor. Timsah yavrusunu yerken ağlarmış hesabı. Sokaklar satanist diye tanımladıkları tiplerden çok bu dizilerdeki "delikanlılar" gibi giyinen, saçlarını onlar gibi yapan ve onlar gibi davranmaya çalışan suni olarak sinirli ve kavgaya hazır "delikanlılar"la dolu. Kim bilir belki ceplerinde silah bile taşıyorlar.[hline]Kroyum ama para bende
Sosyal ağlarda paylaş

Bulutbey’i yetiştiren Kudret bu durumun farkına varır ve onu Burcu’dan uzaklaştırmaya çalışır. Başaramayınca da Bulutbey’e son bir iş adı altında Burcu’nun babasını öldürme görevi verir. Bulutbey görevi tamamlamak üzereyken yeni kurbanının Burcu’nun babası olduğunu anlar ve onu öldürmez. Bu noktadan sonra Bulutbey ve Kudret karşı karşıya gelirler

hehe manyak[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
ben o fui sin kelimesini milletle dalga geçmek için açmışken milletin bunu ciddiye alıp benimle dalga geçmek için kullanması durumu trajikomik yada zeka geriliği göstergesi.
algılanması hiç zor bişi değil çünkü troll olduğunun.
herneyse upladım evet. upladım nedir yani!
sanki günde 100 milyon topic açılıyor hala 3 gün öncesinin konuları var ilk sayfada hayret bişi..

tayyip geymiş diye topic açsam hepiniz dalarsınız ama +1 abi aynen yaaa diye
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:
ben o fui sin kelimesini milletle dalga geçmek için açmışken milletin bunu ciddiye alıp benimle dalga geçmek için kullanması durumu trajikomik yada zeka geriliği göstergesi.
algılanması hiç zor bişi değil çünkü troll olduğunun.
herneyse upladım evet. upladım nedir yani!
sanki günde 100 milyon topic açılıyor hala 3 gün öncesinin konuları var ilk sayfada hayret bişi..

tayyip geymiş diye topic açsam hepiniz dalarsınız ama +1 abi aynen yaaa diye

kanka ben senin tarafındayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...