Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 sene bedava AO?

GEd

Öne çıkan mesajlar

http://mmorpg.com/gamelist.cfm?loadNews=2558&fp=1680,1050,3159920765
burda bi funcom aciklamasi vardi
ingilizcemde cok iyi degil ama anladigim kadari ile 1 sene boyunca yeni accountlara bedava oynama imkani veriyorlar.
egerki expansionlari actirmak isterseniz o zaman tekrar odemeli oluyor.
dedigim gibi ingilizcem iyi degildir pek ,aciklarsaniz tam olarak ne oldugunu guzel olur.

As mentioned existing users can also take advantage of this offer, but ONLY if you start a new account. In order to take advantage of the completely free offer you need to sign up a new Anarchy Online account between the 15th of December 2004 and 15th of January 2005. Once you have done so you can play free of charge until 1/1 2006. Other restrictions and conditions may apply. See registration information for details. We would also like to add that the free version does not include access to any of the three expansion packs. Should you wish to upgrade to any of the expansion packs regular monthly subscription and client fees will be added.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bedava yapmkislar yeni baslayanlar oyunu bedava indirip 2006 ocaga kadar belese oynayabiliyolar

expansionlar bedava diil yanliz

oyunu bilen biri aciklayabilir mi; expansionlar olmadan oyun zevkli mi?
belki indirip denemek istiyorum ...
Wow almayi dusunuyodum ama parasindan cekniyodum ya sikilirsam sonra diye buna bi bakiyim bari..[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya.. :hmm: "nerde beleş oraya yerleş" düsturuyla bir denesem diyordum. mission'larda da iş görmez mi karakterlerimiz? pvp olmasa da olur..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Mission yapan kalmadi, herkes SL yada AI raidlerindeydi en son. Expansionsiz hic zevkli olmaz bence, iyi bir pazarlama stratejisi yapmis FC, baktilar millet birakiyor kiclari sikisti tabi.[signature][hline]Chrysaor - 5X Paladin - ZEAL - Stormrage
Golestandt - Godfather - 215 [Retired]
Soidia - Saint - 205 [Retired]
Chrysaor - The Man - 200 [Retired]
Sosyal ağlarda paylaş

eee kardeşim peki siz bu exp'ler yokken ne diye oynuyordunuz bu oyunu onu söyleyin bari.. :)

peki şimdi exp'siz halde resmi forumlardaki rehberleri dikkate alalım mı? şimdi güçlü olan bazı karakterler exp'ler çıkmadan güçsüzmüş, karakterlerin dengelerinde bir farklılık olur mu exp'ler yokken? soldier ya da ma açmayı düşünüyorum da ona göre şu rehberleri karıştırayım derinlemesine..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyuk ihtimalle expansionlar yuksek levelli kisiler icin cikartilmistir her oyunda oldugu gibi, henuz "noob" mevkiisindeki kisilere pek bi etkisi olacagini zannetmiyorum. :)

tabii diyosan ki basladik bi kere ver elini level 200, o zaman baska ama lvl100e kadar filan expansionsiz idare edilebilir diye dusunuyorum, yanlis miyim?[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm aradaki fark garip biraz Sahdowlands olmadan diyelim 1 günde 5 lvl alıyorsan Shadowlandste doğru yerde doğru işleri yapınca 20 lvl alıyorsun dolayısı ile bu gerçeğin farkına varınca ulan ben eşşekmiyimde bu kadar uğraşıyorum diyebiliyorsun.

2 accountum vardı bir tanesi tüm expansionlarla upgrade edilmiş durumda diğerinde sadece SL var. ilki en eski olanı diğerinide 1 ayda lvl 125 Doctor yaptım güle oynaya...

Ayrıca Itemlarda sınırlamalar var SL+AI ile birlikte gelen 20 lvl SL de + 30 lvl AI de var bilmiorum 1 sene oynamak için şimdi olmasa bile oyunu biraz kavradıktan sonra (ki o kadar kolay değil emin olun bir sürü arkadaşım var başlayıp bu ne be diyip bırakan) upgrade etmek en mantıklısı olur. Sanırım Funcom da bunu hedeflemiş.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

doğrusunu söylemek gerekirse zaten para vermeyi düşünecek aşamaya geldiğimde wow'a ya da hiç olmadı eq2'ye başlamayı düşünüyorum, zaten bütün tanıdıklar da oraya gitti, 3,5 yıllık ao'ya aynı para verilmez yani.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

cok uckagitcilar ya =]
yeni adam kazanmak icin bu olay haliyle. bedava diyip deneyecekler, sonra sevenler anliycak ki expansionsiz oynanmaz bu oyun artik ve notum wars, shadowlands ve ai satin alip devam edicekler... yerse =p

su anda eq2, wow ve hatta ne kadar boktan [bence] da olsa swg jtl oldugu surece ao'ya pek ragbet olacagini sanmiyorum. zamaninda cok guzeldi ao, hala cok guzel benim icin cunku seviorum ve cok guzel anim var ama oyun oynuyomusum gibi hissettirmio bana ao artik. bi oyundan baska oyuna gecis doneminde ara gazi olarak aktive ettiriyorum ben ao accountumu bikac ayligina 8-10 ayda bir baya zamandir =p
Sosyal ağlarda paylaş

funcom zaten yeterince cabaladi ama biryere kadar. Oyunun icinde para odemeyen insanlarin gidemedigi bolgelerin olmasi ne kadar korkunc...shadowlands bitirdi ao yu bence. Lvl 204 olmaya yakin tiksinti gelmisti bana. o missionlarin subwayin temple of 3 windsin keyfi nerdeeee 5 saat heckler oldurmenin ve ingotlar icin dua etmenin keyfi nerde. oh be rahatladim :)[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
Sosyal ağlarda paylaş

Bence oyunun içerisinde para ödesen bile gidemeyeceğin yerler olması daha korkunc :) Pandemonium u görebilmek için ya 250m bayılacaksın yada 40 saat camp yapacaksın eh be yav AO oynamayamı geldik bu dünyaya :P[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bir de şöyle bir olay var
geçen gün RK1 de zoning problemleri ortaya çıktığında beraber oynadığım bir arkadaşın char saçmaladı ve server düzeldikten sonra her girdiğinde disconn yemeye başladı. Yeni char açıp /petition çektik ama "YArdım yok sana beleşçi pezevenk" dediler sağolsunlar.

Yine de baya player çekecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

lol o da iyiymiş, belki biraz daha devam etseniz paralıya geçecekseniz, nasıl müşteri çekme mantığıymış bu maşallah..

komik olan bir diğer şey de ücretsizlerin forumlara yazamaması, sanki oyunun ekonomisinde yerleri yok heh[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 03 Ocak 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
lol o da iyiymiş, belki biraz daha devam etseniz paralıya geçecekseniz, nasıl müşteri çekme mantığıymış bu maşallah..

komik olan bir diğer şey de ücretsizlerin forumlara yazamaması, sanki oyunun ekonomisinde yerleri yok heh
Üvey evladız hocam ötesi yok. O alan değiştirme problemi bende de oldu bir karakteri silmek zorunda kaldım öyle.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

draven usta, ben rome'da geziyordum en son. omni-tek'in pırıl pırıl stormtrooper zırhları dururken clan'ın bitli deriden imal zırhları cazip gelmedi.. yeni başlayan arkadaşların da hemen hepsi omni, yeni bir nesil olarak sen de bize katıl.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben omni olmasina omniyim ama omni zirhim yok. :(
newbie areadan cikarken omni recruiter amca git kosedeki adamdan al ne lazimsa dedi, ama 5k istedi o kosedeki amca.
zaten newbieyiz ne gezsin 5k bizde, olan 2k parami da silahla filan carcur etmistim.
hala ozen ozen ozeniyorum o zirha ama gecti. :p[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 03 Ocak 2005 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh bana da oluyor o nadiren.. :-p

merak etme, zaten o zırh lvl 15'ten sonra upgrade edemiyor kendini. her resiste ortak puan vermesi açısından çok iyi ama zaten lvl 20'den sonra başka birşey arayacaktın her halükarda..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...