Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 sene bedava AO?

GEd

Öne çıkan mesajlar

vay be bi okiyim dedim eski anilarim canlandi tekrardan athe blackice flaan yeni baslamisiz o zamanlar cok moda TIR - FT de oturuyoruz eheh bana para veriyolar ben carcur ediyorum kiyafet falan aliyorum eheh cok guzeldi o gunler =( bi ara giriyim dedim SL yukleyip anam one sl de aklim karisti biyerlere goturduler beni oldum falan zaten imp isi iyice kafami bulamisti engineer oldugun icin sl ciddi ao yu bitirmisti rubi-ka - sl millet ayri yerlerde mission yapan falan yoktu aah ah
aaa genclik olmus =p herkes ot falan olmuyo bole ot sucks arkadaslar yapmayin clanin guzellikleri bi athens bi TIR [gerci cok kalabalik ama olsun] yapmayn yakismiyo size[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 05 Ocak 2005 01:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

notum tank'ı ne bilelim, beleşçiyiz üstüne bir de newbie'yiz.. :-) (bahsetttiğin eşyalar expansion gerektiriyor gibi isimlere sahip :-p )[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde o dediklerini görmemize bayağı var, ben lvl 43 oldum ancak bugün.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyuna yeni başlayacağım, bedava olduğunu öğrenince bu karara vardım...
şimdi bu oyuna tamamen yeniyim. sizce ne yapmalıyım?
yani ırk-karakter-taraf vs vs kısmında çok bütük bir hata yapmamam için bir tavsiyeniz var ise söyleyiniz.
bir sorum daha olacak:
"dünya gözüyle mass multi oynamadan ölmiyim" diyen bir insan için, ao (exp'sız hali) yeterli midir sizce?[signature][hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

yeterlidir, zaten baste exp mi vardi? :) daha sonra oyunu begenirsen shadowlands i alirsin, ama zaten esas oyun rubi ka dedigimiz ana kitada geciyor.
En iyi irk yada class diye birsey yok diledigini sec ancak Meta Physicien, Buraucrat, Agent gibi classlari oynamak zordur arastirma ister ozveri ister emer :)
Oyunda Rubi ka 1 Atlentean server i sec cogu turk bu serverda. Side olarak sana kalmis yeni baslayanlarin cogu Omni olmus, eski oyuncular (ve tekrar baslayan eski oyuncular :) ) clanda, her iki taraftada bolca yardim bulabilicegine eminim.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
http://under-the-runes.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ulasabilecegin clan tarafindaki yeni baslayan turk oyuncularin (benim bildigim kadari ile) ismi soyle :
Anulhid (enfrcer)
Lehhanora (doctor)
Elahona (Nano technicien)
Gormo (soldier)
bir kisi daha vardi ama su anda silindi kafamdan tuh, herneyse bu kisilerle baglantiya gecerek yardim alabilirsin clan olursan.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
http://under-the-runes.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Peki omnide kimler var paticikten.
bide bi ara Omnipati diye bi faction mu kursak diyorum :)

edit// ben de yeni karakter yarattımdı. fakat ne hikmetse hala eski portrait görünüyo. yeni karakter Soujuro. Opifex MA
[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider

[Bu mesaj Grudge tarafından 20 Ocak 2005 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...