Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dizi söyleyin şimdi izlemek için

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

breaking bad izleme. hayatımda hiç bu kadar abartılmış bi dizi görmedim.

aslında soa, the wire izledikten sonra ben de böyle düşünüyorum yahu.
goa zaten malum.

kaldı ki the americans bence hakkı yenen bir dizi.

edit: düzeltiyorum. breaking bad izleme demem,bence güzel dizi. ama ondan çok daha iyi diziler bence yukarıya yazdığım diziler.
Sosyal ağlarda paylaş

e yani..

bi sezon true detective izliyorsun, hannibal izliyorsun her bölümü her diyaloğu milyon dolarlık vizyon filmi gibi got izliyorsun prodüksiyon harikası zaten sonra ilk sezon breaking bad izliyorsun bu ney lan diyorsun.

hiç birinizden korkmuyorum olm
BREAKING BAD BOK GİBİ DİZİ!
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

e yani..

bi sezon true detective izliyorsun, hannibal izliyorsun her bölümü her diyaloğu milyon dolarlık vizyon filmi gibi got izliyorsun prodüksiyon harikası zaten sonra ilk sezon breaking bad izliyorsun bu ney lan diyorsun.

hiç birinizden korkmuyorum olm
BREAKING BAD BOK GİBİ DİZİ!

http://img.pandawhale.com/post-28704-Heisenberg-Hector-Salamanca-Di-93Ql.gif
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamam arkadaş retroluğuma laf geldi. retrocuysak retrocuyuz. dönemsel olarak da tarihsel olarak da daha iyi gibi geliyor abi ne yalan söyleyeyim.

mesela güncel olarak takılıp abi almost human varmış çok süper ya da grimm var işte çerezlik diye gelen dostlarımı da sevmiyorum. bi kere çerezlik dizi demek gidip adam gibi çikolata yemek varken şu marketlerdeki iki liralık garip adı bilinmeyen sürme çikolatalara talim etmek demek.

oysa retro öyle mi lan. adamlar çekmiş. unutulmamış günümüze kadar dilden dile gelmiş. adeta toprağın hafif altındaki cevher gibi. tozlu tozlu. ösym türkçe sorusu gibi paragraf yazdım sizin yüzünüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

the americans denmiş

hakkaten başlarda iyiydi de 3. sezonu ortasında bıraktım ben o derece saçmaladılar

hani premisei bu kadar iyi olan diziye, ancak bu kadar dandik story arclar yazılabilir, imdbde redditde falan da paso sövüyorlar zaten senaryoya ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

retro cool olmaya çalışıyosun, evlilik aile gibi bağlar senin için önemli değil ama yine de bi kapağı atsan hayatının amacı yerine gelmiş olacak.

friends kitlesi bu.

retro cool'unu bilemem de evlilik muhabbeti cuk oturuyor. dizi muhabbeti acilinca ilk friends den sozu acan kizlar cok tehlikeli
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

lierozip said:

Legend of the Seeker

Dünyanın en kötü dizisini önermiş bu arkadaş. Hemen title verilsin.

Konu içeriği olarak taş gibi sağlam romanları bok gibi dizi nasıl yapılırın örneğidir bu seri.

O zamanlar yapılıp içine edilmemiş olsa, şu anda game of thrones a rakip süper bir dizimiz olurdu.

http://youtu.be/f0qRSQ9_gMs
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Esh said:

retro cool olmaya çalışıyosun, evlilik aile gibi bağlar senin için önemli değil ama yine de bi kapağı atsan hayatının amacı yerine gelmiş olacak.

friends kitlesi bu.

retro cool'unu bilemem de evlilik muhabbeti cuk oturuyor. dizi muhabbeti acilinca ilk friends den sozu acan kizlar cok tehlikeli

arada ally mcbeal lafı açanlar diğer kızlar arasında patrol atan elite mob gibiler. daha azlar ama daha fenalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...