Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sari boyali kiz enflasyonu

micha

Öne çıkan mesajlar

sarılı-siyahlı güzel oluyo ama gerisi yaramaz...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........

[Bu mesaj Mandooo tarafından 15 Ocak 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

esmeri sarıya boyarsanız ziyan edersiniz, günah :P
Esmer esmer halde güzeldir abicim naaptınız sarı saç falan :)

esmerim biçim biçim ölürüüüm esmer için alem sana hayrandııııır....[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 15 Ocak 2005 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

turk erkegi sarisin sever
sarisin kadinda esmer sever
neyse kadini ne sevdigi pek onemli degilde

turk erkegi sarisin hanim sever durumunda
%20 birbirlerini taklit
%10 baska bi seydusunemiyor olmalari
%70 de BUSEsuuuu sende boyle yapsak hayWan olursaghn muhabbetlerinden oluyor[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 16 Ocak 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
Onu bunu bilmem ama böööööle cart sarı yapanlar "cinsel ilişki filmi" yıldızına benziyorlar

:lol: belki de amaçları odur?
bi de kafama takılan bişey var:
sarı saç=sarışın
kestane/kahverengi tonları=kumral
siyah saç+koyu ten(arap kıvamında)=esmer
bu durumda siyah saç açık tene ne deniyor??[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

malesef türk erkekleri yeniliklere pek açık diiil!mesela ben saçlarımı maviye boyatıp rastalatmak istiyorum ama zannetmiyorum bi erkek dönüpte güzel olmuş desin..gerçi böle bi olayada ihtiyacım yok ama şunu kesinlikle söleyebilirim biri bizim türk erkeklerinin genlerine "sarışınlar güzeldir,hepsi hatundur" bilgisini yerleştirmiş....yanılıomuyum yoksa???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-alatariel-, 16 Ocak 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
malesef türk erkekleri yeniliklere pek açık diiil!mesela ben saçlarımı maviye boyatıp rastalatmak istiyorum ama zannetmiyorum bi erkek dönüpte güzel olmuş desin..gerçi böle bi olayada ihtiyacım yok ama şunu kesinlikle söleyebilirim biri bizim türk erkeklerinin genlerine "sarışınlar güzeldir,hepsi hatundur" bilgisini yerleştirmiş....yanılıomuyum yoksa???

mavi saç! sonuna kadar destekliyorum, ben de böyle düşünen kimseler yoktur kanısındaydım.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen sarı saçtan nefret ediorum böööyk fln yani...En güzeli kızıl ve lacivert:) Sarı iğrenç duruo ya ...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...