Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

son 2 senede bir ceyrek bir ilk 16 yapmasaydık gorurduk uefadan topladıgınız puanları bu sene neye yetiyordu?

direk katılmak nedir bilmedigimiz zamanda bu ulkeye avrupa futbolunu gosteren takımın topicindesin once bi sakinles sonra kendi uefa ilk 16 macını izlemek icin evinde hazırlan.
Sosyal ağlarda paylaş

10 senelik donemi kim belirliyor?
ben son 15 sene olarak bakıyorum. 10 sene fi tarihi degil de 15 sene mi fi tarihi?

oh cunku 15 sene olarak bakarsan bizim 2 avrupa kupamız gruplardan kac kez cıkısımız oluyor. besiktasın iyice hic biseyi olmuyor.

ya hakkaten fenerlileri falan anlıyorum adamlar clde ceyrek gordu uefada yarı gordu falan. ya besiktaslılar avrupa ile ilgili nası gelip baska bir takımın topicinde yorum yapacak seyi kendisinde goruyor anlamıyorum. Anca trabzonla falan kapısırsınız iste onlara hava atmaya calısın.
Sosyal ağlarda paylaş

6 sene öncenin puanı bu sene gideni belirlemek için yazıyordu merak etme :)

ben mi yanlış söylüyorum bilmiyorum ama, gs başarılı oldu 2 sene avrupada. öncesi yok, sonrası yok demek istediğim bu. daha da açık nasıl anlatılır bilmiyorum.

sanki gs başarısız demişim gibi triplere girmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam işte. zaten yunanistan ile aramızda 500-600 puan falan fark vardı. gs nin 1000 getirdiği sezon beşiktaş 9000 getirmiş.

benim anlatmaya calıstığım şeyi kendi ellerin ile koyduğun için teşekkür ederim. iyi forumlar

gördüğün gibi gs sadece 2 sene başarılı olmuş, öncesi yok sonrası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

yep

gs nin dağıttığı puanları biz topluyoruz.
son 2 sene CL başarısından önce gs 4 sene avrupada yokken fener ile ilk turda elenirken Beşiktaş tek türk takımı olarak puanları topluyordu.

çünkü tartışma benim bu mesajımdan cıktı.

mesajda görüldüğü gibi SON 2 SENE CL BAŞARISI öncesi avrupada yokken Beşiktaş puanları topluyordu.
Bu sene 1(BİR) puan alırken Beşiktaş hala topluyor.

ben sadece bunu dedim, gs başarılı dedim, ama kaçamak cevaplar ile olayı başka yere cektiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...